حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

ساخت تیزر

ساخت تیزر

برای شروع هر کار و پروژه نیاز به تبلیغات و معرفی اساسی آن و اطلاع‌رسانی به کاربران دارید؛ زیرا این عمل موجب بازدید بیشتر و شناخته شدن برند شما می‌گردد. اما اگر تبلیغات شما اساسی و تخصصی نباشد، ممکن است خسارت و زیان‌های زیادی نیز به شما و یا کل تیم شما وارد کنند و همچنین ممکن است این دسته از خسارات جبران ناپذیر باشند و زحمات شما بعد از تلاش بسیار به هدر رود؛ پس با این تدابیر بهتر است قبل از شروع هر کار به فکر تبلیغاتی اساسی و همچنین اصولی باشید و این کار را به افراد خبره‌ی این کار بسپارید. ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که می‌توانید خود را به مشتریان معرفی کنید.

خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر‌ها به یک عنوان خلاصه نمی‌شوند و انواع مختلفی دارند. تیم تشریفات رابین در کنار شماست تا انواع تیزرهای تبلیغاتی را طراحی و اجرا نماید تا فرآیند برندسازی شما به بهترین شکل ممکن پیش رود. برخی از خدمات ساخت تیزر رابین را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

.

1. ساخت تیزر تبلیغاتی برای شبکه‌های اجتماعی:

یکی از تیزر‌های ترند و مطرح شده در دهه‌ی اخیر، تیزر تبلیغاتی برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی است و روزانه تعداد این تیزرها در صفحات پربازدید گسترش می‌یابد. تیزر‌های شبکه‌های مجازی یکی از بی‌دردسر‌ترین نوع تبلیغات نیز به شمار می‌آید و هر فردی با ساختن فیلمی کوتاه به عنوان تیزر میتواند برند و یا محصول خود را تبلیغ کند. البته برای آن‌که بهترین نتیجه را از هزینه‌ی تبلیغات خود دریافت کنید، باید تبلیغات شما سناریوی جذاب و اجرایی چشمگیر داشته باشد.2. ساخت تیزر موشن گرافیک:

برای ساخت این نوع تیزر نیاز به افراد ماهر برای پیاده‌سازی بخش‌های گرافیکی دارید. موشن گرافیک یکی از سریع‌ترین نوع تیزر‌های تبلیغاتی می‌باشد و علت جذابیت آن در صنعت تبلیغات نیز همین سرعت انتقال پیام است. یکی دیگر از علت‌های محبوبیت موشن گرافیک، عدم نیاز به بازیگر، دوربین و نورپردازی در این نوع تیزر است.

3. ساخت تیزر انیمیشنی:

یکی دیگر از خدمات ساخت تیزر، تیزر انیمیشنی می‌باشد. این نوع تیزر یکی از پر بازدید‌ترین و پر تاثیر‌ترین تیزر‌های موجود می‌باشد؛ اما این نوع تیزر نیاز به مهارت تخصصی دارد و در نتیجه ما در تیم خدماتی تیزر مجموعه رابین بهترین تیزر‌های انیمیشنی برای شما طراحی خواهیم کرد. در این نوع تیزر کاراکترها‌ی دو بعدی و یا سه بعدی منحصربه‌فرد برای برند شما طراحی خواهد شد و به همین دلیل ماندگاری آن در ذهن مخاطب نیز بیشتر خواهد بود.

4. ساخت تیزر مستند شهری:

تعدادی از مشاغل هستند که نیاز به تهیه مستند از دل شهر و یا حتی مصاحبه با مردم دارند. ما این مژده را به شما خواهیم داد که در مجموعه رابین، از فیلم برداری مستند تا ادیت و ساخت تیزر پروژه شما را به عهده خواهیم گرفت و بهترین و سریع‌ترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

5. ساخت تیزر تلوزیون:

ساخت تیزر تلوزیونی اساسا نیاز به زمان و طراحی سناریوی بیشتری دارد و به همین دلیل هزینه‌ی آن نیز بیشتر است اما به علت بازدید بالای تبلیغات تلوزیونی یکی از پر بازدید‌ترین و در عین حال موفق‌ترین تیزر‌های تبلیغاتی می‌باشد. به کمک این نوع تیزر تبلیغاتی در کوتاه‌ترین زمان قطعا بیشترین بازدهی را خواهید گرفت. تیم متخصصین رابین در کنار شما هستند تا بودجه‌ی تبلیغات خود را با ساخت تیزر موثر و کارآمد به خوبی مدیریت کنید.

6. ساخت تیزر تبلیغاتی

همان‌طور که اشاره شد یکی ارکان هر برند و سازمانی تبلیغات است. امروزه ساخت تیزر‌های تبلیغاتی باعث دیده شدن بیشتر، رشد کسب و کار و در نهایت بالا رفتن میانگین درآمد شما می‌شود. تیم متخصصین رابین ایده‌های گوناگون و متناسب با هویت هر برندی را در نظر گرفته که شما با سفارش ساخت تیزر می‌توانید بهترین تیزرهای تبلیغاتی را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار داشته باشید.

بیشتر …

سوالات متداول

بسته به تایم تیزر هزینه ها متغیر است لذا برای استعلام دقیق با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید

برای ساخت تیزر مورد نظرتان همین حالا با تشریفات رابین تماس حاصل بفرمایید