حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

گروه هنری

گروه هنری

برای برگزاری هرگونه جشن و مهمانی، افراد نیاز به تشریفات خاصی دارند. اگر مهمانی و مراسم شما مهم‌تر و بزرگ‌تر است، می‌توانید برای داشتن مراسمی خوب و با شکوه، از تیم تشریفاتی رابین کمک بگیرید. تیم‌های تشریفاتی می‌توانند خدمات متفاوتی را به شما ارائه دهند و شما را راهنمایی کنند که بتوانید مراسم خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید. یکی از مهم‌ترین خدماتی توسط تیم‌های تشریفاتی ارائه می‌شود، گروه هنری و خدمات گروه هنری است. در این مطلب می‌خواهیم راجع به گروه هنری و انواع آن صحبت کنیم به شما بگوییم که داشتن یک گروه هنری خوب می تواند چه تاثیری در مراسم و جشن ها و برگزاری ایونت  شما داشته باشد؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه را به شما دهیم.

انواع خدمات گروه هنری

تواشیح

قاری

تقلید صدا

اجرای گروه هنری

تیم تشریفات مجالس  رابین دارای چندین گروه هنری است که می‌توانند تاثیر بسیار خوبی در مراسم شما بگذارند و حس و حال آن را به طور کلی تغییر دهند. شما این امکان را دارید که بر اساس مراسم و یا جشن خود، گروه هنری خاصی را انتخاب کنید. به طور کلی گروه هنری شامل مجری، خواننده، قاری، تواشیح، کودک، تقلید صدا و غیره می‌شود که هر کدام از این هنرها، برای مراسمات متفاوتی مورد نیاز هستند. در ادامه به شما می‌گوییم که از هر یک از این شخصیت‌های هنری، چگونه می‌توانید استفاده کنید و در چه نوع مراسماتی از آن‌ها دعوت کنید.

مجری

معمولا در مناسبت‌ها و ایام خاص، مراسماتی برگزار می‌شوند که این مراسم‌ها پرجمعیت هستند. برای برگزاری چنین مراسم‌هایی، باید تمامی امکانات فراهم باشد تا شما و مهمانان، از مراسم کاملا راضی باشید. بسیاری از افراد در مراسم‌های خود، از مجری‌ها کمک می‌گیرند. مجری شخصی است که مراسم را می‌گرداند و توضیحاتی به مهمانان می‌دهد. مجری‌ها باید ظاهری آراسته و مناسب داشته باشند و بتوانند با صدایی زیبا و رسا صحبت کنند. مهم‌ترین وظیفه‌ی مجری این است که تمامی برنامه‌های مراسم را در دست بگیرد و آن‌ها را جوری بچیند که مهمانان از ابتدا تا انتهای مراسم، سرگرم شوند. تیم تشریفاتی رابین از مجری‌هایی با سابقه کاری خوب و آموزش دیده، برای شما استفاده می‌کند تا بتوانید مراسم خوب و سرگرم کننده‌ای را برگزار کنید.

خواننده

یکی دیگر از هنرهایی که می‌توان از آن در مراسمات استفاده کرد، هنر خوانندگی و استفاده از خواننده مراسم است . امروزه بسیاری از افراد برای برگزاری مراسمات، جشن‌ها، مهمانی‌ها و غیره از گروه موسیقی زنده و خواننده استفاده می‌کنند؛ زیرا اجرای آهنگ‌ها به صورت زنده، حس و حال دیگری دارد و بیشتر افراد طرفدار گروه موسیقی زنده هستند.

شما باید خواننده‌ای را انتخاب کنید که بتواند آهنگ‌های مد نظر شما و مهمانانتان را در مراسم اجرا کند و صدای خوب و رسایی داشته باشد. صدای خواننده اهمیت زیادی دارد؛ زیرا اگر خواننده صدایی گوش خراش داشته باشد و نتواند آهنگ‌ها را به درستی اجرا کند، شما خیلی سریع از گوش دادن به او خسته می‌شوید؛ پس در انتخاب خواننده مراسم دقت کافی داشته باشید.

قاری

در بسیاری از مراسمات مذهبی که به مناسبت‌های مختلف مانند، شهادت، ولادت، وفات، ختم و غیره از قاری استفاده می‌شود. قاری شخصی است که آیات قرآن را برای شما و مهمانان می‌خواند. قاری باید بتواند با صدایی زیبا، رسا و دلنشین آیات قرآن را بخواند و علاوه بر آن خواندن و تلفظ کردن درست آیات بسیار مهم است.

قاری‌های قرآن معمولا آموزش دیده هستند و یا این که سابقه کاری خوب و بالایی دارند. اگر شما نیز برای برگزاری مراسم خود نیاز به قاری قرآن دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از تیم تشریفات رابین کمک بگیرید که بهترین و معروف‌ترین قاری‌های قرآن را به مراسم شما فرا می‌خوانند.

تواشیح

شاید از گذشته تا به امروز گروه‌های تواشیح‌ها در مراسم‌های مختلف دیده باشید. معمولا در ماه رمضان، بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی، نزدیک به افطار، اجرای گروه‌های تواشیح را پخش می‌کنند.

 در واقع تواشیح به گروهی از قاری‌های قرآن گفته می‌شود که به صورت دسته جمعی آیات قرآن را می‌خوانند. معمولا گروه‌های تواشیح، آیات قرآن را به صورت صوت برگزار می‌کنند و معمولا همراه با آن‌ از یک موسیقی کم صدا و ملایم نیز استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای برگزاری مراسم‌های خود، از گروه‌های تواشیح دعوت کنید تا با یک اجرای زیبا، مهمانان شما را سرگرم نگه دارند و لحظات ملکوتی و زیبایی را برای آن‌ها بسازند.

تقلید صدا

افراد می‌خواهند که در مراسمات مختلفی که دارند، سر مهمانان را گرم کنند و برای این موضوع از روش‌های مختلف استفاده می‌کنند. یکی از راه‌های سرگرم کردن مهمانان، دعوت از افرادی است که تقلید صدا انجام می‌دهند. مردم ایران علاقه‌ی زیادی به تقلید صدا دارند و ارتباط بسیار خوبی با استندآپ کمدین‌هایی که تقلید صدا می‌کنند، برقرار کرده‌اند. این افراد معمولا صدای افراد معروف مانند خوانندگان، بازیگران، مجری‌ها و غیره را تقلید می‌کنند که این کار برای تمام مردم بسیار جذاب و سرگرم کننده است؛ بنابراین شما می‌توانید برای سرگرم کردن مهمانان خود، از تیم تشریفاتی رابین کمک بگیرید تا بهترین تقلید کنندگان صدا را برای مهمانی شما دعوت کنند.

کودک

بسیار از کودکان در مراسمات مختلف اجراهایی دارند که این اجراها برای دیگر کودکان و هم برای بزرگسالان بسیار سرگرم کننده است. این اجراها بسیار متفاوت هستند. از کودکان برای بازی در تئاتر استفاده می‌شود که قبل از آن به خوبی آن‌ها را آموزش می‌دهند و از آن‌ها بازیگرهای حرفه‌ای می‌سازند. یکی دیگر از اجراها، مربوط به گروه سرود کودکان است که در این گروه‌های هنری روی صدای کودکان کار می‌شود و کسانی که صدای بهتری دارند، انتخاب خواهند شد که برای اجرای نهایی در مراسم شما آماده شوند.

کودکان می‌توانند اجراهای متفاوت و سرگرم کننده‌ای برای مهمانان شما داشته باشند که معرفی تمام آن‌ها در حوصله‌ی این مطلب نمی‌گنجد. رابین می‌تواند با گروه‌های هنری کودک که حرفه‌ای و کار بلد هستند، برای اجرا در مراسم شما، هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

کلام آخر در رابطه با خدمات گروه هنری

در این مطلب راجع به گروه هنری صحبت کردیم و به شما گفتیم که در گروه‌های هنری از چه افراد و با چه مهارت‌هایی استفاده می‌شود. گروه و تیم تشریفاتی رابین، می‌تواند با هر گروه هنری که مد نظر دارید، هماهنگی‌های لازم را داشته باشد تا شما با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و از آن‌ها برای اجرا در مراسمات خود دعوت

سوالات متداول

اجرای گروه هنری بیشتر مناسب مراسم شاد و مفرح است 

تمامی هماهنگی اجرا و نمایش گروه هنری به عهده تشریفات رابین میباشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رابین تماس بگیرید