حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور اتاق عروس

دکور اتاق عروس

تزئین و دکور اتاق عروس، یکی از کارهایی است که در سنت ما انجام می‌شود؛ زیرا عروسی یک اتفاق مهم و شیرین در زندگی اغلب افراد است. اما همان‌طور که می‌دانید برای برگزاری عروسی و رفتن به خانه‌ی جدید کارهای زیادی وجود دارد که باید در مدت زمانی مشخص، به اتمام برسند. در این شرایط اگر بخواهید تمامی کارها را خودتان انجام دهید، ممکن است که تا زمان عروسی کارها ناتمام مانده و یا با کیفیت موردنظرتان انجام نشوند. تیم تشریفات رابین در کنار شماست تا دکور اتاق عروس را بر عهده بگیرد و در نهایت بهترین دیزاین و دکوراسیون را به عروس و دامادهای عزیز هدیه کند.

اجرای دکور اتاق عروس

اتاق خواب یکی از مکان‌هایی است که باید به دیزاین آن توجه کافی را داشته باشید؛ زیرا یکی از فرهنگ‌های عروسی در کشور ما، بازدید از منزل عروس، پس از برگزاری مراسم عروسی است. اگر می‌خواهید که این دکور به صورت اصولی و زیبا اجرا شود، بهتر است که این کار را به حرفه‌ای‌ها بسپارید. خدمات تیم تشریفات رابین برای دکور اتاق عروس شامل موارد زیر می‌شود.

گل آرایی

گل یکی از زیباترین عناصری است که در دکور خانه و اتاق عروس از گذشته تا به امروز، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تیم تشریفات رابین بر اساس سبک دکوراسیون اتاق خواب عروس، نوع و رنگ گل را انتخاب کرده و بر اساس دیزاین موردعلاقه‌ی شما از آن برای دکور اتاق عروس استفاده می‌کند. به طور کلی این گل آرایی به صورت گل‌های پرپر شده، حلقه گل، شاخه‌ای و یا دسته‎‌ی گل تزئین اجرا شده و اتاق خواب عروس و داماد را زیباتر می‌کنند.

بادکنک آرایی

بادکنک‌ها به عنوان یک عنصر تقریبا ثابت در افزایش جذابیت دکورهای مختلف به ویژه در دیزاین اتاق عروس به شمار می‌آیند. یکی از زیباترین ایده‌های محبوب برای اتاق خواب عروس و داماد استفاده از بادکنک‌های هلیومی با رنگ‌های خاص اما متناسب با رنگ دکوراسیون کلی اتاق است که می‌تواند در بالای تخت، به سقف اتاق بچسبد. این بادکنک‌ها می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند و یا به کمک نوع حروفی آن‌ها، یک عبارت را پیاده سازی کرد.

دکور اتاق عروس با تور

تور یکی از نمادهای عروس است که می‌تواند در دیزاین اتاق عروس و داماد نیز از آن استفاده کرد. شما می‌توانید اطراف تخت خواب را با یک تور سفید رنگ بپوشانید تا جذابیت اتاق شما چند برابر شود. از سوی دیگر به کمک تور می‌توان دیزاین‌هایی بر روی دیوار، پنجره و یا گوشه‌های اتاق اجرا کرد. تیم تشریفات رابین تمامی این خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می‌کند.

دکور اتاق عروس به کمک نورپردازی

ریسه‌های نور LED نیز یکی از عناصری هستند که به شما در داشتن اتاقی با دکور زیبا کمک می‌کنند. استفاده از این نورها که معمولا نیز از نوع سفید رنگ آن برای اتاق عروس استفاده می‌شود، چشم‌نوازی طراحی اتاق خواب عروس را افزایش می‌دهند. از طرف دیگر اگر نیاز به نوری ملایم برای تکمیل دکور اتاق خواب عروس دارید، می‌توانید از شمع استفاده کنید.

خدمات تیم تشریفات رابین برای اجرای دکور اتاق عروس

تیم تشریفات رابین قادر است تا هر نوع دکوری که برای اتاق خواب خود در نظر دارید را پیاده‌سازی کند. این طرح کاملا به سلیقه‌ی شماست اما مشاورین ما به شما کمک می‌کنند تا بهترین دکوری که با سلیقه‌ی شما مطابقت دارد را انتخاب نمایید.

بیشتر …

نمونه کار های دکور اتاق عروس

سوالات متداول

هزینه دکور اتاق عروس با توجه به آیتم های مورد نظر شما قابل غییر است لذا برای بدست آوردن هزینه دقیق و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برای دکور اتاق عروس آیتم های مختلف و متنوعی قابل پیاده سازی اس از جمله گل آرایی، بادکنک آرایی، تزئینات توری، نورپردازی خاص و …