حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

جشن تکلیف

برگزاری جشن تکلیف

جشن تکلیف جشنی است که آن را وقتی دختر خانم‌ها به سن 9 سالگی و پسرها به سن 15 سالگی می‌رسند، برای آن‌ها برگزار می‌کنند. این جشن از طرف مدرسه برای دخترها و پسرها گرفته می‌شود. برای این جشن باید تدارکاتی از طرف مدرسه دیده شود تا کودکان 9 ساله و 15 ساله تجربه‌ی خوب و لذت بخشی از جشن تکلیف خود داشته باشند. در این مطلب می‌خواهیم راجع به برگزاری جشن تکلیف صحبت کنیم؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

برگزاری مراسم جشن تکلیف

جشن تکلیف روز بسیار مهمی است و خاطره‌ی آن تا ابد در ذهن باقی می‌ماند. به همین دلیل باید این مراسم را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم تا لحظات خوب و به یاد ماندنی در ذهن دخترها و پسرها ثبت شود. برای برگزاری این جشن می‌توانید از تیم‌های تشریفاتی کمک بگیرید.
این تیم‌های تشریفاتی، مراسم شما را در دست می‌گیرند و نحوه‌ی برگزاری این جشن بر عهده‌ی این تیم‌ها است. تیم تشریفاتی رابین، برای برگزاری جشن تکلیف برای دخترها و پسرها کاملا آماده است و امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای تشریفات این جشن بزرگ، باید به نکاتی از جمله تزئینات، مکان جشن، خواننده، اجراهای سرگرم کننده و غیره توجه کنید. تمامی این امکانات در کنار هم می‌توانند جشن شما را به جشنی با شکوه و زیبا تبدیل کنند. در ادامه به شما می‌گوییم که تیم تشریفاتی رابین به چه نحوی جشن شما را برگزار می‌کند.

نحوه‌ی برگزاری جشن تکلیف

هر مدرسه جشن تکلیف خود را به صورتی برگزار می‌کند که ممکن است با مدارس دیگر تفاوت داشته باشد؛ برای مثال بعضی از مدرسه‌ها، جشن تکلیف را در خود مدرسه برگزار می‌کنند و بعضی دیگر نیز به برگزاری این مراسم در مکان‌ها و سالن‌های دیگر می‌پردازند. سوال این جا است که برای برگزاری این مراسم، باید چه نکاتی را در نظر داشته باشید و از چه گروه‌هایی دعوت کنید؟

رزرو سالن

همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، برای برگزاری این مراسم می‌توانید سالن‌ها و مکان‌های مختلفی را رزرو کنید. این سالن‌ها باید مکان مناسبی برای کودکان باشد تا در این جشن نهایت لذت را ببرند و احساس راحتی کنند. اگر شما اطلاعات زیادی در این خصوص نداشته باشید، باید از تیم‌های تشریفاتی کمک بگیرید تا این مکان را برای شما رزرو کنند و یا این که در خصوص این مسئله، از مشاورانی که در این تیم‌ها وجود دارند، مشورت بگیرید.

تزئینات

یکی دیگر از نکاتی که در برگزاری جشن تکلیف باید به آن توجه کنید، تزئینات محل برگزاری جشن می‌باشد. هیچ فرقی ندارد که شما این جشن را در مدرسه و یا در سالن‌های اختصاصی برگزار کنید؛ در هر صورت تزئینات نکته‌ی بسیار مهمی در برگزاری تمامی مراسمات و جشن‌ها هستند.برای تزئین محل برگزاری جشن تکلیف، می‌توانید از بادکنک آرایی، کاغذ پاش، دکورهای زیبا و نورافشانی استفاده کنید که تمامی این امکانات را تیم تشریفاتی رابین در اختیار شما قرار می‌دهد. تزئینات و دکور این جشن باید به نحوی چیده شود که دخترهای ۹ساله و پسرهای ۱۵ساله از آن لذت ببرند و محیط را برای آن‌ها شاد و پویا سازد؛ پس بعد از انتخاب مکان برگزاری جشن، باید حتما فکری به حال تزئینات نیز کنید و در صورت امکان، کارهای تزئینی را به افراد با مهارت در این زمینه بسپارید. تزئینات جشن تکلیف باید رنگی رنگی و کاملا شاد باشد.

عکاسی

برای برگزاری هر جشن و هر مراسمی، نیاز به عکاس و فیلمبردار است که لحظات جشن را برای شما ثبت کنند. عکس‌ها و فیلم‌ها همیشه لحظات گذشته را برای شما یادآوری می‌کنند و به همین دلیل برای برگزاری جشن تکلیف، شما نیاز به یک عکاس دارید که از لحظات زیبای این جشن عکسبرداری و فیلمبرداری انجام دهد.تیم‌های تشریفاتی می‌توانند با بهترین و کاربلدترین عکاسان و فیلمبرداران هماهنگی‌های لازم را انجام دهد تا عکس‌ها و فیلم‌های مراسم شما را تهیه کنند. در این مراسم باید از تک تک افرادی که به سن تکلیف رسیده اند، در کنار دکور این جشن، عکس گرفته شود تا یک یادگاری از جشن تکلیف خود داشته باشند.

گروه سرود

بسیاری از مدارس برای برگزاری جشن تکلیف، از ماه‌ها قبل آماده می‌شوند و تدارکاتی را برای مراسم از قبل فراهم می‌کنند؛ برای مثال بسیاری از مدارس چند نفر از دانش آموزان را انتخاب کرده و سرودهایی را با آن‌ها تمرین می‌کنند تا دانش آموزان در روز برگزاری جشن تکلیف، این سرود را برای تمامی افراد جشن بخوانند.گاهی از گروه‌های سرود خارجی نیز استفاده می‌شود؛ به این معنی که گروه سرود از بین دانش آموزان مدرسه انتخاب نمی‌شوند. تیم‌های تشریفاتی می‌توانند گروه‌های سرود حرفه‌ای را به مراسم شما فراخوانند تا زیباترین و بهترین سرودها را برای شما برگزار کنند که درخور جشن تکلیف هستند.

مجری

در بسیاری از جشن‌های تکلیف، از یک مجری دعوت می‌شود تا مراسم را برگزار کند. این مجری باید توانایی ارتباط خوب و موثر با افرادی ۹ساله و یا ۱۵ساله را داشته باشد. افراد در این سن خیلی پر شور و هیجان هستند و مجری نیز باید در کنار آن‌ها حرکت کرده و انرژی خود را با آن‌ها هماهنگ کند. در واقع وظیفه‌ی مجری گرداندن مراسم و جشن شما است و به همین دلیل در انتخاب مجری مراسم باید کمی سخت گیر باشید.

گروه موسیقی

برای برگزاری جشن تکلیف باید از یک گروه موسیقی دعوت کنید که آهنگ‌هایی را پخش کنند که در سلیقه‌ی دخترهای ۹ساله و پسرهای ۱۵ساله باشد. در این سن افراد آهنگ‌های شاد و با هیجانی گوش می‌دهند و به همین دلیل سبک آهنگ‌های گروه موسیقی بسیار مهم و حائز اهمیت است.به طور کلی گروه موسیقی تاثیر بسیار زیادی در شاد برگزار شدن جشن شما دارد؛ بنابراین حتما یک گروه موسیقی خوب را برای مراسم خود انتخاب کنید و اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید از تیم تشریفات رابین کمک بگیرید تا شما را در این مسئله راهنمایی کنند.

بیشتر …

نمونه کار های جشن تکلیف

کلام اخر

در این مطلب راجع به برگزاری جشن تکلیف با شما صحبت کردیم و به شما گفتیم که برای برگزاری این جشن می‌توانید از چه آیتم‌هایی استفاده کنید. شما می‌توانید با یک انتخاب درست، مراسم خود را بسیار با شکوه و به یاد ماندنی سازید؛ بنابراین برای برگزاری این جشن، حتما از تیم تشریفاتی رابین کمک بگیرید تا بهترین جشن را برای شما برگزار کنند.

سوالات متداول

برگزاری مراسم جشن تکلیف بسیار مهم و پرزحمت است از این رو بهتر است این کار به یک شرکت متخصص در خدمات برگزاری جشن تکلیف مثل رابین واگذار شود.

وقتی دختر خانم‌ها به سن 9 سالگی و پسرها به سن 15 سالگی می‌رسند.