حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

سیلورمن

اجرای سیلورمن

 

شخصیت‌های سیلورمن از حدود ۱۰ سال گذشته به ایران وارد شده‌اند و در مهمانی‌ها و مراسمات مختلف از آن‌ها دعوت می‌شود. ممکن است شما سیلورمن‌ها را در مجالس، پاساژها و مکان‌های تفریحی دیده باشید و بسیاری از افراد در دیدار اول از این شخصیت‌های عجیب و غریب هراس دارند. وقتی که شما برای بار اول یک سیلورمن را می‌بینند، در زنده بودن و یا شیء بودن آن به شک می‌افتید؛ البته در صورتی که سیلورمن کار خود را به خوبی انجام دهد و اجرای بی‌نقصی داشته باشد.

از سیلورمن در چه مراسماتی استفاده می‌کنند؟

شما می‌توانید سیلورمن‌ها را برای مراسمات مختلف مانند افتتاحیه ها، جشن‌های بزرگ، همایش، سمینار، نمایشگاه و غیره دعوت کنید. این افراد اجرای بسیار حرفه‌ای و عجیب و غریب دارند که توجه مهمانان را به شدت به سمت خود جلب می‌کنند. حرکات سیلورمن بسیار جذاب و خلاقانه است و در بسیاری از موقع باعث ایجاد هیجان در افراد می‌شوند. شما می‌توانید از تیم تشریفات مجالس را بین کمک بگیرید و از سیلورمن‌های حرفه‌ای و کاربلد دعوت کنید تا در مراسم شما اجرای خوبی داشته باشند.

سیلور من چیست ؟

درواقع سیلورمن فردی است که انگار حمام رنگ کرده و تمامی اندام و صورت او با رنگ و یا رنگ هایی، رنگ‌آمیزی شده است. معمولا این افراد به صورت ساکن و کاملا بی‌حرکت می‌ایستند و دقیقا مانند یک مجسمه هستند و هر چند دقیقه یکبار یک حرکت بسیار کوچک برای جلب توجه اطرافیان و مهمانان انجام می‌دهند. به سیلورمن‌ها مجسمه زنده نیز می‌گویند؛ زیرا ظاهر آن‌ها دقیقا مثل مجسمه است و مانند مجسمه در یک حالت فریز شده باقی می‌مانند.

گریم سیلورمن به چه صورت انجام می‌شود؟

معمولا سیلورمن‌ها لباس‌های رنگ شده دارند و تمامی دست‌ها و صورت خود را نیز همان رنگ می‌زنند و به دلیل وجود رنگ زیاد روی پوست آن‌ها، گریم بسیار سنگینی دارند در حدی که بسیاری از افراد تصور می‌کنند علت صحبت نکردن و پاسخ ندادن سیلورمن‌ها به دلیل گریم سنگین آن‌ها است؛ در صورتی که شخصیت نمایشی آن‌ها ایجاب می‌کند که کوچک‌ترین سخنی نگویند و کاملا ساکن و بی‌صدا باشند.

نکات مهم در رابطه با سیلورمن

  • سیلورمن‌ها معمولا اجازه‌ی برخورد و یا دست زدن به شما را ندارند و بهتر است شما هم بیش از اندازه به آن‌ها نزدیک نشوید و آن‌ها را لمس نکنید تا باعث آزار و اذیت آن‌ها در حین اجرا نشوید.
  • به سیلورمن‌ها توهین و بی‌احترامی نکنید؛ زیرا آن‌ها به هیچ عنوان صحبت نمی‌کنند اما کاملا صدای شما را می‌شنوند و با این که ادای مجسمه را در می‌آورند، در واقع مجسمه نیستند!
  • برای ارتباط با سیلورمن‌های حرفه‌ای حتما با یک تیم تشریفاتی هماهنگ کنید و از آن‌ها بخواهید که سیلورمن‌ها را به مراسم شما فراخوانند. تشریفات رابین سیلورمن‌های جذاب و عجیبی را به مراسم شما می‌فرستند که باعث جلب توجه مهمانان شما می‌شوند.
بیشتر …

سوالات متداول

درواقع سیلورمن فردی است که انگار حمام رنگ کرده و تمامی اندام و صورت او با رنگ و یا رنگ هایی، رنگ‌آمیزی شده است. معمولا این افراد به صورت ساکن و کاملا بی‌حرکت می‌ایستند و دقیقا مانند یک مجسمه هستند و هر چند دقیقه یکبار یک حرکت بسیار کوچک برای جلب توجه اطرافیان و مهمانان انجام می‌دهند.

برای اطلاع از هزینه دقیق اجرای سیلورمن با کارشناسان رابین تماس حاصل فرمایید .