حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

اجاره کاغذ پاش

اجاره دستگاه کاغذ پاش

افراد برای برگزاری جشن و مراسمات مختلف خود، تشریفات خاصی را در نظر می‌گیرند و از امکاناتی استفاده می‌کنند که جشن آن‌ها با شکوه‌تر و زیباتر شود.

در هر مراسم و جشنی از تزئینات خاصی استفاده می‌شود. بسیاری از افراد برای جذاب‌تر کردن جشن خود، از دستگاه کاغذپاش استفاده می‌کنند.

ما در این مطلب می‌خواهیم راجع به اجاره دستگاه کاغذپاش صحبت کنیم و به شما بگوییم که این دستگاه برای چه مراسم‌هایی استفاده می‌شود و چگونه می‌توانید این دستگاه را اجاره کنید؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اجاره کاغذپاش

برای این که مراسم خود را پرشورتر با هیجان بیشتری نشان دهید، می‌توانید از دستگاه کاغذ پاش، نورافشان، و آتش بازی استفاده کنید. ممکن است که شما مکان مناسبی برای آتش بازی و نورافشانی نداشته باشید؛ اما می‌توانید از دستگاه کاغذپاش استفاده کنید که هیجان و زیبایی بیشتری به مراسم شما ‌دهد. دستگاه کاغذپاش می‌تواند بر اساس تم‌های رنگی مختلف تنظیم شود و شما می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید، برای کاغذهای آن استفاده کنید.

معمولا از این دستگاه در جشن تولد، عروسی، مجالس خانوادگی، دورهمی، جشن قهرمانی انواع ورزش ها، جشن فارق التحصیلی، جشن موفقیت و غیره استفاده می‌شود. در واقع کاغذپاش جایگزین برف شادی می‌باشد اما از برف شادی زیباتر و مهیج‌تر است.

اجاره دستگاه کاغذ پاش کن

دستگاه‌های کاغذپاش متنوع هستند و در هر یک از آن‌ها از کاغذهای متفاوتی استفاده می‌شود. شما باید بر اساس نوع مهمانی و یا جشنی که دارید، نوع کاغذ و رنگ آن را انتخاب کنید. در ادامه انواع کاغذ دستگاه کاغذپاش را به شما معرفی می‌کنیم.

کاغذ رنگی متالیک

این کاغذها رنگ‌های متنوعی دارند و جنس آن‌ها براق است. برای این که جلوه‌ی زیباتری به این کاغذها دهید، بهتر است که از نورافشانی نیز استفاده کنید؛ زیرا این کاغذها متالیک هستند و زیر نور پروژکتور و خورشید، بسیار زیباتر و با شکوه‌تر نمایان می‌شوند. این کاغذها ابعاد یکسانی دارند که البته سایز کاغذها بر اساس نوع دستگاه شما مشخص می‌شود.

شما می‌توانید از دستگاه کاغذپاشی که کاغذ متالیک دارد، در انواع مهمانی‌ها استفاده کنید و هیچ محدودیتی در این مسئله وجود ندارد. برای مهمانی‌های بزرگ و مهم، بیشتر از این نوع کاغذ استفاده می‌شود و بهترین نوع کاغذ برای دستگاه کاغذپاش است. این کاغذها کاملا ضد اشتعال هستند.

دستمال کاغذی معمولی

برای این که بتوانید هزینه‌های خود را کاهش دهید، می‌توانید از دستگاه کاغذپاشی استفاده کنید که دستمال کاغذی معمولی دارد. دستمال کاغذی‌های این دستگاه در ابعاد ۲*۷۵/۰ هستند و می‌توان این دستمال کاغذی‌ها را با رنگ‌ها مختلف انتخاب کرد. زیبایی این کاغذها در این است که زمانی که توسط کاغذپاش شلیک می‌شوند، با سرعت بسیار کمی به زمین می‌رسند. این کاغذها اشتعال‌پذیر نیستند و به همین دلیل می‌توانید آن را در هر مکانی استفاده کنید.

نکات مهم در اجاره دستگاه کاغذپاش

قبل از اجاره باید در مورد نوع دستگاه کاغذپاش اطلاعات کسب کنید تا مناسب‌ترین نوع آن را برای مهمانی و یا جشن خود اجاره کنید. هنگام تحویل گرفتن دستگاه، از سالم بودن آن مطمئن شوید تا در مراسم به هیچ مشکلی بر نخورید. تیم تشریفاتی رابین، بهترین و جدیدترن کاغذپاش‌ها را ارائه می‌دهد و شما را در انتخاب نوع کاغذ و رنگ کاغذهای این دستگاه، راهنمایی می‌کند.

بیشتر …

نمونه کار کاغذ پاش

سوالات متداول

دستگاه حرفه ای کاغذ پاش مناسب جشن هایی مثل عروسی ، تولد های لاکچری و مراسم های شاید است

شما به راحتی میتوانید با کارشناسان رابین تماس گرفته و دستگاه کاغذپاش را اجاره کنید .