حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

گروه کودک

اجرای گروه کودک

 

زمانی که مراسمی برای کودکان برگزار می‌شود، بهتر است برای برگزاری این مراسم از نیروهای کودک کمک بگیریم؛ زیرا کودکان با هم سن و سالان خود ارتباط بهتری برقرار کرده و به سبب همین موضوع می‌توانند از مراسم به اندازه‌ی کافی لذت ببرند.

 امروزه به شدت بر روی مهارت‌ها کودکان کار می‌شود و بسیاری از آن‌ها هنرهای مختلفی را به خوبی بلد هستند. تیم تشریفاتی رابین این کودکان را شناسایی کرده و بر روی آموزش آن‌ها کار می‌کند تا شما بتوانید از هنر آن‌ها در مراسمات مختلف خود استفاده نمایید. در ادامه به شما می‌گوییم که اجرای گروه کودک به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شود.

گروه کودک

گروه کودک

در بسیاری از مراسمات، از گروه تئاتر کودکان دعوت می‌شود که در این مراسم‌ها، اجرای تئاتری داشته باشند. این کودکان در زمینه‌ی بازیگری آموزش می‌بینند و با توجه به موضوع مراسم شما، داستانی را برای شما اجرا خواهند کرد که این اجراها جذاب و در بسیاری از مواقع به شدت حرفه‌ای هستند. در واقع تیم تئاتر کودکان می‌توانند داستان‌های آموزشی و یا مفرح برای تماشاگران هم سن خود اجرا کنند که کودکان به شدت از این نوع اجراها، لذت می‌برند.

.

اجرای گروه موسیقی کودک

شما می‌توانید برای مراسم خود از گروه موسیقی کودک دعوت کنید که در این گروه‌ها تمامی نوازنده‌ها و خواننده کودک هستند. این کودکان هر یک ساز به خصوصی را آموزش می‌بینند و در صورت رسیدن به حد پیشرفته، می‌توانند در گروه‌های موسیقی کودک عضو شوند تا در مراسمات مختلف اجرا داشته باشند. گروه‌های موسیقی کودک به شدت جذاب هستند و در این گروه‌ها بیشتر آهنگ‌های کودکانه و شاد نواخته می‌شوند.

در این گروه‌های موسیقی کودک از نوازنده کیبورد، پیانو، گیتار، ویلن، درام، ساز دهنی، سازهای کوبه‌ای و غیره استفاده می‌شود که با هماهنگی یکدیگر، انواع آهنگ‌های متناسب مراسم را می‌نوازند. در این گروه‌های موسیقی، خواننده نیز یک کودک است که صدای خوبی برای خوانندگی دارد و همراه با گروه موسیقی، آهنگ‌های کودکانه‌ای را می‌خواند.

گروه سرود کودک

شما می‌توانید برای مراسم خود از گروه سرود کودک نیز استفاده کنید. در این نوع از گروه‌ها، یک و یا چند سرودی که متناسب با نوع مراسم شما باشد، توسط این گروه سرود کودک اجرا می‌شود. این کودکان صدای خوبی دارند و از آن‌ها تست گرفته می‌شود؛ پس از آن تمریناتی را برای بهبود صدا و هماهنگی با گروه سرود با آن‌ها انجام می‌دهند تا اجرای خوب و جذب کننده‌ای برای مراسم شما داشته باشند. برای این نوع اجراها یک موسیقی بی‌کلام پخش شده و گروه سرود به صورت کاملا هماهنگ با هم شروع به خواندن می‌کنند.

بیشتر …

سوالات متداول

شامل مواردی مثل موسیقی ، سرود ، شعر خوانی ، قرائت قران و … میباشد . 

برای رزرو گروه کودک با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید .