حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

شب عروسی هر زوج یکی از لحظات تکرار نشدنی و در عین حال شیرین هر فرد می‌باشد. برای جاودانه کردن لحظات این شب ارزشمند شما نیاز به تیمی متخصص با ویژگی های قابل توجهی خواهید داشت تا حتی پس از گذشت سال‌ها، با دیدن تصاویر عروسی خود خاطرات خوشی برای شما زنده شود. در این بخش با معرفی تیم عکاسی عروسی رابین در کنار شما خواهیم بود. در مرحله اول باید بدانیم تیم خدمات عکاسی عروسی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد.

خدمات عکاسی عروسی

۱. تجهیزات عکاسی عروسی مدرن:

اولین رکن مهم تیمی که برای خدمات عکاسی عروسی خود برمی‌گزینید، در اختیار داشتن تجهیزات مناسب و پیشرفته است؛ بنابراین در مرحله اول تیم عکاسی باید با تجهیزات کامل و فول امکانات در محل حاضر شوند. برای مثال عکاس‌ها برای عکاسی حرفه‌ای نیاز به نورپردازی‌های قوی دارند و همچنین گرفتن عکس‌های ترند مانند پرتره با دوربین‌های معمولی امکان پذیر نیست و نیاز به دوربین‌هایی با لنزهای مختص به این کار دارند.

۲. تخصص در زمینه عکاسی عروسی:

همانطور که می‌دانید هر یک از تجهیزات عکاسی اصول و روش استفاده‌ی مختلفی دارند و همچنین در نظر گرفتن محیط و فضا برای عکاسی نیز مهم است. برای یک عکاسی اصولی و باب میل زوجین، تیمی با مهارت و تخصص و با آشنایی کامل نیاز است، در غیر این صورت هرچقدر تجهیزات به روز و مناسب در اختیار گروهی مبتدی و بی‌تجربه قرار بگیرد، عکس‌های عروسی شما خروجی خوبی نخواهند داشت.

۳. احساس مسئولیت تیم عکاسی عروسی:

یکی از موارد حیاتی و حساس در روز پر استرس عروسی هر زوج، خوش قول بودن و در زمان مناسب حاضر شدن عکاسان انتخاب شده می‌باشد. هر فرد و یا هر تیم عکاسی در هر زمینه‌ی مختلفی می‌بایست اصولی را رعایت کنند. از جمله این اصل‌ها می‌توان به حضور به موقع در لوکیشن، سرعت در حین کار، اتلاف نکردن زمان و در نهایت اهمیت و توجه به جزئیات در حین عکاسی عروسی اشاره کرد.

4. برخورد حرفه‌ای تیم عکاسی:

عکاسی عروسی یکی از زمان بر‌ترین و مهم‌ترین انواع عکاسی به حساب می‌آید.پر انرژی بودن و همچنین خوش اخلاق بودن یکی از ویژگی‌های مهمی است که باید در انتخاب تیم عکاسی عروسی به آن دقت کنید؛ زیرا اگر این اصل رعایت نشود، ممکن است منجر به درگیری و آشفتگی و در نهایت خاطراتی بد از روز عروسی و عکاسی قبل از عروسی در ذهن عروس و داماد بماند.

5. مشاوره برای انتخاب ژست و لوکیشن:

با توجه به فصل و شرایط آب و هوایی انتخاب شده برای مراسم عروسی توسط عروس و داماد، تیم عکاسی رابین به زوجین در رابطه با انتخاب لوکیشن و محیط عکاسی مشاوره تخصصی می‌دهد و گزینه‌های مختلفی برای انتخاب باغ، آتلیه و یا مکانی متناسب با سلیقه افراد به شما خواهد داد. همچنین موضوع قابل توجه دیگری که وجود دارد ژستی متناسب با محیط، پوشش و مدل لباس عروس داماد می‌باشد که این مسئله نیازمند به تجربه و یا مهارت بالای عکاسان می‌باشد.

6. تحویل فایل‌های عکاسی در زمان تعیین شده:

این اصل در واقع آخرین مرحله از عکاسی عروسی شما به شمار می‌رود. هر یک از افراد تازه مزدوج شده برای عکس‌های روز عروسی خود ذوق و عجله نسبتا بالایی دارند. تیم ادیت عکاسی شما نباید این اصل را نادیده بگیرند و در زمان مناسب و تعیین شده از قبل باید عکس‌های انتخاب شده را به شما عزیزان تحویل دهند که این موضوع در تیم عکاسی عروسی رابین مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است.شما با خیالی راحت و آسوده می‌توانید از خدمات باکیفیت رابین برای عکاسی عروسی خود کمک بگیرید تا روزی شاد و خاطراتی دل‌پذیر برای خود به ثبت برسانید.

بیشتر …

سوالات متداول

تیم تشریفات رابین در امور عکاسی از جمله عکاسی عروسی بهتریت خدمات و بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد.

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید