حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

خدمات گل آرایی

گل آرایی

گل‌ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی مراسم و جشن شما دارند. در تمامی مراسمات و مهمانی‌ها، از گل آرایی به شیوه‌های مختلف استفاده می‌کنند. گل‌ها حس شادی، صمیمیت و سرزندگی را به افراد منتقل می‌کنند و به همین دلیل جزو خدمات و عناصر بسیار پرطرفدار در میان خدمات مجالس است. در تمامی مناطق دنیا، گل آرایی رواج دارد و امروزه صنعت گل آرایی پیشرفت بسیار زیادی داشته است.

شما می‌توانید از گل آرایی در تمامی مراسم‌ها مانند عروسی، نامزدی، عقد، تولد، دورهمی و دیگر انواع جشن‌ها و مهمانی‌ها استفاده کنید. همچنین گل آرایی را می‌توانید در بسیاری از مراسمات ختم و عزا نیز ببینید؛ به همین دلیل می‌توان گفت که گل آرایی یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عناصری است که می‌توان از آن در مراسم‌های مختلف استفاده کرد. در ادامه گل آرایی در مراسم عروسی و تولد را به عنوان نمونه را برای شما توضیح می‌دهیم تا بیشتر با این نوع از خدمات آشنا شوید.

انواع خدمات گل آرایی

گل آرایی مراسم

زمانی که افراد می‌خواهند برای یک مراسم و یا جشن آماده شوند، باید آیتم‌های بسیاری را در نظر بگیرند؛ برای مثال باید برای با شکوه‌تر و زیباتر کردن مراسم خود، از تزئینات و ارکان متفاوتی استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین عناصر در برگزاری یک مراسم با شکوه، گل آرایی می‌باشد. در این مطلب می‌خواهیم راجع به خدمات گل آرایی صحبت کنیم؛ بنابراین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

گل آرایی در مراسم عروسی

گل‌ها و نحوه‌ی چیدن آن‌ها در مراسم عروسی بسیار مهم است. از گذشته تا به امروز، در تمامی مراسمات عروسی از گل آرایی بهره گرفته شده است و یکی از ارکان مهم در تزئینات مراسم عروسی به حساب می‌آید. گل آرایی مراسم عروسی، حس نشاط بسیار بیشتری را منتقل می‌کند و مراسم شما را باشکوه‌تر جلوه می‌دهد. در بسیاری از خدمات گل آرایی، از روانشناسی گل‌ها استفاده می‌شود که گل‌هایی را برای مراسم شما در نظر می‌گیرند که درخور آن مراسم باشد؛ به همین دلیل تیم تشریفاتی رابین نیز خدمات گل آرایی را با بهره گیری از اصول روانشناسی ارائه می‌دهد و نوع تزئین و گل آرایی آن‌ها بسیار متفاوت است. در مراسم عروسی، عکاسی و فیلمبرداری بسیار مهم است و شما باید لوکیشن‌ها موقعیت‌های زیبایی را در مراسم عروسی خود داشته باشید تا عکس‌های خاطره ساز و زیبایی را ثبت کنید. چند مورد از خدمات گل آرایی عروسی را در قسمت زیر شرح داده‌ایم و شما می‌توانید از خدمات گل آرایی در موارد زیر استفاده کنید.

  • گل آرایی ماشین عروس و داماد
  • گل آرایی دسته گل عروس
  • گل آرایی قسمت ورودی مهمانان
  • گل آرایی جایگاه عروس و داماد
  • گل آرایی میز و صندلی‌های عروسی
  • گل آرایی کیک عروسی
  • و غیره

گل آرایی تولد

بسیاری از افراد، جشن بزرگی برای تولد خود و یا عزیزانشان برگزار می‌کنند و در این جشن از گل آرایی مخصوص تولد استفاده می‌کنند. در جشن تولدها، گل آرایی بر اساس ماه تولد انجام می‌شود و رنگ آن توسط مشتری انتخاب خواهد شد. گل آرایی در جشن تولد شامل گل آرایی مکان تولد، کیک تولد، میز و صندلی‌های مهمانان، جایگاه متولد، میز شام و یا ناهار، غذاها، نوشیدنی‌ها، ظروف و غیره می‌شود.

گل آرایی مراسم ختم و ترحیم

همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، برای برگزاری مراسم ختم، ترحیم و عزا نیز از گل آرایی استفاده می‌شود که این گل آرایی با نمونه‌هایی که برای مراسم‌های شاد مانند تولد و عروسی استفاده می‌کنند، بسیار متفاوت است. گل‌ها می‌توانند حس آرامش را در فضا پخش کنند و به همین دلیل، مهمانان برای صاحبان عزا گل می‌آورند تا درد آن‌ها را تسلی بخشند و کمی به آن‌ها آرامش دهند. گل‌هایی که در مراسم ختم و ترحیم به کار برده می‌شوند، با گل‌های به کار رفته در گل آرایی عروسی و تولد بسیار متفاوت است. برای مراسم ختم و ترحیم از گل‌هایی مانند گلایل، رز، زنبق، لیلیوم، سنبل، ارکیده، بنفشه، میخک و غیره استفاده می‌شود. در ادامه نماد و ویژگی بعضی از این گل‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

گل گلایل

گل گلایل نماد به یاد ماندن و در خاطر داشتن است. وقتی شما این گل را به شخص دیگری می‌دهید، به او نشان خواهید داد که فرد ارزشمندی برای شما است و در قلب شما جایگاه ویژه‌ای دارد. این گل نشانه‌ی پاکی و صمیمیت است و برای ادای احترام به صاحبان عزا داده می‌شود.

گل ارکیده

از گل ارکیده برای گل آرایی در مراسمات شاد و یا غم استفاده می‌شود. این گل دارای نماد صمیمیت، آرامش، احترام و زیبایی است و به همین دلیل در گل آرایی از این نوع گل به وفور استفاده می‌شود.

نکات مهم در گل آرایی مراسمات مختلف

شما باید در گل آرایی مراسم خود به نکات مهمی از جمله تناسب رنگ‌ها، نوع مراسم، میزان بودجه، مقدار گل آرایی و غیره توجه کنید که ما در قسمت زیر راجع به هر یک از موارد زیر صحبت می‌کنیم تا بهترین گل آرایی را برای مراسم خود انجام دهید.

تناسب رنگ ها: تمامی رنگ‌ها در سه دسته‌ی رنگ‌های گرم، سرد و خنثی قرار می‌گیرند و شما باید بر اساس تمی که دارید، از طیف رنگ‌های مختلف برای گل آرایی خود استفاده کنید.

نوع مراسم: همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، مراسمات مختلف گل آرایی متفاوتی دارند و شما باید بر اساس نوع مراسمی که دارید، گل آرایی انجام دهید.

میزان بودجه: گل‌های مختلف قیمت‌هایی متفاوتی دارند و طرح و نوع گل آرایی هزینه‌های گوناگون دارد. به همین دلیل شما باید از قبل مشخص کنید که می‌خواهید تا چه حد برای گل آرایی هزینه کنید.

مقدار گل آرایی: مقدار گل آرایی کاملا به سلیقه و درخواست شما انجام می‌شود. ممکن است شما بخواهید از گل‌های بسیار زیادی در مراسم خود استفاده کنید و یا این که تناسب را در نظر بگیرید و از گل آرایی به جا و به میزان درست بهره ببرید.

بیشتر …

نمونه کار های گل آرایی

هزینه گل آرایی

هزینه خدمات گل آرایی با توجه به حجم کار و نوع دیزاین متفاوت است . از این رو برای استعلام قیمت دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید 

سوالات متداول

گل آرایی ویژه هر نوع مراسم فاخری من جمله عروسی ، ترخیم ، افتتاحیه و سایر مراسم میباشد

با توجه به نوع گل آرایی و حجم آن متغیر است .  برای استعلام دقیق با ما تماس حاصل بفرمایید