حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

برگزاری تولد کودک

برگزاری تولد کودک

برگزاری جشن تولد نیاز به اصول و برنامه قبلی دارد، مخصوصا اگر این تولد مختص به کودکان باشد؛ زیرا نیاز به دیزاین مورد علاقه کودک شما دارد. تولد فرزند شما باید به نحوی برگزار شود که هم به کودکان جشن خوش بگذرد و هم مهمان‌های بزرگسال از آن مهمانی لذت ببرند. تیم تشریفاتی رابین در برگزاری جشن تولد کودک شما را با بهترین خدمات و المان‌ها همراهی خواهد کرد.

طراحی دکور تولد کودک

شما برای تولد فرزندان خود نیاز به دکوری کودکانه دارید. برای مثال می‌توانید از کاراکتر انیمیشن مورد علاقه فرزندتان استفاده کنید و در دکور تولد کودکتان شخصیت‌های کارتونی در نظر گرفته را اجرا کنید. یا اگر به ایده ساده‌تری علاقه دارید، می‌توانید از بادکنک‌هایی در طیف رنگ‌های گرم و شاد که مناسب خردسالان است، استفاده کنید. استند‌های عدد سن کودک را در دیزاین خود به کار بگیرید و اطراف آن را با استفاده از بادکنک‌ها تزئین کنید و یا با استفاده از ریسه‌ها و استند‌های حروف، اسم کودک را در پشت میز کیک بنویسید.
یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که برای کودکان کلاه‌های مخصوص جشن تولد تهیه کنید که در زیبا‌تر شدن عکس‌ها نیز تاثیر بالایی دارد. علاوه بر آن می‌توانید گیفت‌هایی تهیه کنید و از فرزند خود بخواهید آن را در انتهای مهمانی به دوستان خود هدیه بدهد.

میز کیک تولد کودک

بهترین گزینه برای میز کیک جشن کودکان، میزی بزرگ و تک است. علت آن نیز وجود افراد خردسال است که میز‌های متعدد و شیشه‌ای موجب صدمه زدن به آن‌ها نشود و یا خسارتی به وسایل شما وارد نکند. کیک منتخب شما بهتر است ساده نباشد. نکته‌ای که درباره جشن کودکان وجود دارد این است که شما نباید به دنبال شیک بودن و سبک کلاسیک باشید و بهتر است از کیک‌هایی با رنگ‌های شاد استفاده کنید و در صورت بزرگ بودن کیک می‌توانید در انتخاب کیک نیز از کارکتر‌های انیمیشنی که در تم وجود دارند، استفاده کنید. به علاوه میز کیک، میز و یا قسمتی را آماده کنید و هدایای مهمان‌ها را به روی آن بچینید و به سبک دلخواه آن را تزئین کنید. تیم تشریفات رابین تمامی این خدمات را برای شما اجرا خواهند کرد.

پذیرایی در تولد کودکان

برای پذیرایی و چیدن میز بهتر است از مواد خوراکی موردعلاقه‌ی کودکان استفاده کنید که در عین حال ضرری به آن‌ها وارد نکند. بهتر است با استفاده از مواد طبیعی و بدون مواد نگهدارنده خودتان میز خوراکی و یا فینگر فود را درست کنید. برای مثال به جای آب میوه‌های آماده از آب میوه طبیعی استفاده کنید که به کودکان شما لطمه وارد نشود و دسر‌های میوه‌ای درست کنید که موجب مصمومیت و خاطرات بد بعد از مهمانی نشود. تیم تشریفات رابین سالم‌ترین و خوشمزه‌ترین فینگرفودهای مناسب جشن تولد کودکان را آماده و در روز موعود، ارسال خواهد کرد.

گروه موسیقی و عکاسی تولد کودک

اگر شما برای برگزاری جشن تولد باغی را انتخاب کردید و یا سالن شما شامل فضای بزرگی است، می‌توانید از گروه موسیقی رابین نیز در مراسم خود استفاده کنید. یکی دیگر از بخش‌هایی که ما در نظر گرفتیم این بوده که می‌توانید با استفاده از تیم عکس برداری و فیلم برداری مجموعه رابین جشن تولد فرزندتان را ثبت کنید.

قیمت خدمات برگزاری جشن تولد کودک

قیمت برگزاری جشن تولد به عواملی هم‌چون تعداد مهمانان، لوکیشن برگزاری، دکور و تم مورد نظر و به طور کلی به خدماتی که نیاز دارید، وابسته است. جهت اطلاع از قیمت خدمات می‌توانید با مشاورین رابین در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند. تیم تشریفات رابین بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت به شما ارائه خواهد کرد.

بیشتر …

نمونه کار های برگزاری تولد کودک

سوالات متداول

تیم خدماتی و تشریفاتی رابین بهترین خدمات برگزاری تولد کودک را از صفر تا صد بر عهده گرفته تا با خیالی راحت، مراسمات خود را به بهترین نحو ممکن برگزار نمایید.

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید