حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

گل آرایی افتتاحیه

گل آرایی افتتاحیه

هر فرد برای شروع کسب و کاری تازه به عنوان مثال تاسیس شرکت، تاسیس رستوان، تاسیس نمایشگاه و یا برپا کردن فروشگاهی تازه و… نیاز به معرفی و ارائه‌ی اولیه دارد که به آن افتتاحیه می‌گویند. افتتاحیه می‌تواند از یک تا چند روز ادامه داشته باشد و برای برگزاری یک افتتاحیه‌ی نتیجه‎‌بخش باید مقدماتی را فراهم کنید. یکی از این مقدمات دیزاین ورودی و داخل مکان تازه تاسیس شما می‌باشد. ما در تیم تشریفات رابین به شما در گل آرایی افتتاحیه کمک خواهیم کرد.

خدمات گل آرایی افتتاحیه

دیزاین افتتاحیه انواع و اقسام مختلفی دارد. یکی از زیباترین و پر طرفدارترین نوع دیزاین افتتاحیه، گل آرایی توسط متخصصان این کار است. تیم گل آرایی رابین برای این قسمت هم پلنی عالی با طراحی‌های گوناگون در نظر گرفته است که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.

خدمات گل آرایی افتتاحیه

گل آرایی ورودی، اولین اقدامی است که در معرض دید و توجه افراد قرار دارد و بهتر است با در نظر گرفتن تم و طیف مکان شما گل‌هایی مناسب با آن را برای گل آرایی به کار ببرید. فراموش نکنید که برای گل آرایی افتتاحیه حتما از رنگ‌های گرم و زنده استفاده کنید. برای مثال اگر فروشگاهی دارید که دیزاین و طراحی داخل آن صورتی است، بهتر است از گل‌هایی از طیف رنگ‌های سفید، گلبهی، صورتی کم رنگ و در نهایت سرخابی استفاده کنید.

معمولا برای گل آرایی ورودی دور تا دور قسمت ورودی را با حجمی از گل‌ها دیزاین می‌کنند. این روش، روشی چشمگیر و در عین حال زیبا خواهد بود؛ در نتیجه افراد زیادی را مشتاق به بازدید از افتتاحیه‌ی شما می‌کند. در کنار این کار می‌توانید از گلدان‌هایی با ابعاد بزرگ نیز استفاده کنید و مشابه همان گل‌های استفاده شده برای ورودی، گلدان‌ها را با گل طبیعی پر کنید. اگر ستون‌هایی در قسمت ورودی یا حتی در سالن داخلی دارید، می‌توانید به صورت مارپیچ و یا حتی کل آن را گل آرایی کنید که این عمل باعث زیبا شدن و تازگی فضا می‌شود. از سوی دیگر اگر قصد دارید از مراسم افتتاحیه‌ی خود عکاسی کنید، می‌توانید از این قسمت بهره ببرید.برای گل آرایی سالن داخلی فضای خود می‌توانید از ریسه‌های گل با اندازه‌های مختلف نیز در قسمت‌های مختلف استفاده نمایید تا تم یکپارچه و زیبا بین قسمت‌های ورودی، ستون‌ها و فضای داخلی ایجاد شود.گل‌های استفاده شده در گل آرایی افتتاحیه، باید معطر و خوش بو باشند که به افراد پس از ورود احساس خوشایندی دست بدهد. شما برای معطر کردن فضا می‌توانید در کنار گل آرایی خود از شمع‌هایی معطر کمک بگیرید. فراموش نکنید که برای افتتاحیه خود قسمتی را برای دسته گل یا تاج گل‌هایی که توسط افراد هدیه خواهید گرفت، در نظر بگیرید. این کار باعث افزایش جذابیت فضای شما می‌شود و البته پخش گل‌ها به هر قسمت جلوه زیبایی ندارد و فضا را شلخته نشان خواهد داد.در نهایت در نظر داشته باشید شما باید افتتاحیه‌ای برگزار کنید که در خاطر دیگران بماند. برای مثال می‌توانید در هنگام خروج مهمانان، گیفت‌هایی مثل شاخه‌ای گل و کارت ویزیت را به آن‌ها هدیه دهید تا احساس خوبی پیدا کنند.

هزینه گل آرایی افتتاحیه

همان‌طور که می‌دانید هزینه‌ی گل آرایی کاملا به نوع گل، تعداد و طرحی که شما انتخاب می‌کنید وابسته است. تیم تشریفات رابین این تضمین را به شما می‌دهد که بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت دریافت خواهید کرد. جهت اطلاع از آخرین تعریفه‌ها لطفا از طریق یکی از راه‌های تماس با ما در ارتباط باشید.

بیشتر …

سوالات متداول

گل آرایی مجلس افتتاحیه یک امر تخصصی است که میتوانید صفر تا صد این امور را به تشریفات رابین بسپارید .

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید