حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

گل آرایی ترحیم

گل آرایی ترحیم

امروزه گل آرایی در مجالس ترحیم بخشی فراموش نشدنی می‌باشد که در تمام مراسم‌ها از جمله مراسم تشییع، سالن پذیرایی، مراسم ختم در مسجد، هفتم و چهلم استفاده خواهد شد. برای هر یک از این مجالس نیاز به گل آرایی اصولی داریم؛ زیرا گل آرایی و تزئین هر مراسم نیاز به مهارت و تجربه دارد. ما در تیم خدماتی و تشریفاتی رابین گل آرایی مناسب مجالس ترحیم شما ارائه خواهیم داد. گل آرایی ترحیم همانند گل آرایی مراسمات دیگر قسمت‌های مختف دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

گل آرایی مجلس ترحیم

در مرحله اول شما باید میزی را برای عکس مرحوم در نظر بگیرید که با استفاده از گل‌های مناسب آن قسمت را تزئین کنید. در این قسمت باید از شمع‌های بزرگ و به رنگ مشکی نیز کمک بگیرید و در اطراف قاب عکس قرار دهید. فراموش نکنید که عطرها یکی از مهم ترین عناصر در مراسم ترحیم خواهند بود و در تمام مراسم‌های خود از شمع‌های ساده و یا با عطر ملایم استفاده کنید تا فضا را آرام‌تر کنید. شما برای ثابت نگه داشتن شمع‌ها و همچنین برای جلوه بیشتر نیاز به جا شمعدونی‌هایی مناسب دارید. اگر رنگی در نظر ندارید می‌توانید از شمعدان‌هایی به رنگ‌های نقره ای، طلایی و یا مشکی استفاده نمایید.
در نظر داشته باشید که برای گل آرایی ترحیم نمی‌توانید از هر گلی استفاده کنید و حتما باید گل‌هایی به کار ببرید که رنگ‌های سرد و یا خنثی همانند سفید، بنفش، زرد و … داشته باشند. امروزه گل‌هایی با رنگ مشکی بسیار ترند شده و مورد توجه قرار گرفته‌اند که شما می‌توانید در گل آرایی مراسم ترحیم عزیزان خود از گل رز مشکی نیز استفاده کنید.
برای گل آرایی مجلس ترحیم برگ‌ها پیشنهاد خوبی می‌باشند. شما می‌توانید در لا به لای گل‌های خود، برگ‌هایی تازه در ابعاد مختلف به کار ببرید.

مورد بعدی در بحث گل آرایی ترحیم، گل آرایی مزار متوفی می‌باشد. استفاده از تاج گل برای مزار مرحوم شما اصلی‌ترین موضوع می‌باشد و بهتر است که فراموش نشود. در این قسمت می‌توان از تاج گل‌هایی در ابعاد مختلف و ترجیحا بزرگ و چشمگیر استفاده کرد. البته از تاج گل در مواقع دیگری مانند برگزاری مراسم در مسجد و یا درب منزل متوفی نیز می‌توانید برای زیباسازی فضا استفاده کنید.قسمت بعدی که باید برای برگزاری مراسم ترحیم در نظر گرفته شود، میزی برای پذیرایی است. شما می‌توانید اطراف این میز را نیز با گل آرایی مزین کنید و برای قسمت رویی میز نیز باید دیس‌هایی مناسب حلوا، خرما و… در نظر بگیرید که می‌توانید طبق سلیقه خود اطراف دیس‌ها را با گل‌هایی سفید و کوچک دیزاین کنید. توجه داشته باشید که در گل آرایی میز و اسباب پذیرایی نباید از گل‌هایی با اندازه‌ی بزرگ استفاده کنید.

انواع گل‌های مراسم ترحیم

گل‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام مناسب مجالس مختلفی می‌باشند. شما می‌توانید از گل‌هایی همانند گل رز، گل لیلیوم، گل لاله، گل میخک، گل داوودی، گل کاملیا و در نهایت گل گلایل که امروزه بیشتر از دیگر گل‌ها در مراسم ترحیم مورد توجه قرار می‌گیرد، در گل آرایی مجلس ترحیم عزیزان خود استفاده کنید.در نهایت ما در تیم رابین با استفاده از بهترین المان‌ها دیزاین مناسبی برای مراسم ترحیم در نظر خواهیم گرفت و با گل آرایی مجالس شما را مزین‌تر خواهیم کرد. تنها کافیست از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با مشاورین رابین تماس بگیرید.

بیشتر …

سوالات متداول

گل آرایی مجلس ترحیم یک امر تخصصی است که میتوانید صفر تا صد این امور را به تشریفات رابین بسپارید . 

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید