حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور جشن تکلیف

دکور جشن تکلیف

جشن تکلیف یکی از جشن‌های مذهبی است که در زمان به بلوغ رسیدن افراد، توسط مدارس و یا والدین برگزار می‌شود. همان‌طور که می‌دانید بر اساس ماهیت هر نوع مراسمی، دکور مناسبی نیز باید در نظر گرفته شود. تیم تشریفات رابین آمادگی همکاری با مدارس، موسسات و والدین عزیز را برای پیاده‌سازی دکور جشن تکلیف دارد تا تجربه‌ی خوبی را برای شما و فرزندان عزیزتان رقم بزند.

اجرای دکور جشن تکلیف

دکور جشن تکلیف می‌تواند کاملا به صورت سفارشی و بر اساس طرح و مدلی که شما مدنظر دارید، پیاده‌سازی شود اما اگر تم خاصی را در نظر ندارید، با مشاورین رابین تماس بگیرید و یا در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید تا موارد مهم در تم جشن تکلیف را به شما معرفی کنیم.

.

رنگ دکور جشن تکلیف

جشن تکلیف برای دختران و پسران در اکثر مواقع به صورت مجزا برگزار می‌شود؛ به همین دلیل در جشن تکلیف دختران معمولا از تریکب رنگی سفید و صورتی و برای پسران، از رنگ‌های سفید و آبی روشن استفاده می‌کنند. در انتخاب رنگ دکور جشن تکلیف بهتر است که از رنگ‌های روشن که حس لطافت و روحانیت بیشتری دارند، استفاده نمایید. رنگ سفید محبوب‎‌ترین رنگ برای تم جشن تکلیف است.

المان‌های مهم جشن تکلیف

در جشن‌های مذهبی، بهتر است از المان‌های مرتبط استفاده شود. از جمله این عناصر شاخص می‌توان به قرآن، چادر نماز، سجاده و اسامی ائمه اشاره کرد. وجود این عناصر پیام و هدف این جشن را نیز بهتر منتقل خواهد کرد.

گل آرایی

گل نشانه‌ی لطافت و سرزندگی است و در اغلب مراسمات از آن برای تزئین فضا استفاده می‌کنند. تیم تشریفات رابین بهترین گل آرایی با گل‌های طبیعی و مصنوعی را برای شما اجرا خواهد کرد.

بادکنک آرایی

استفاده از بادکنک‌هایی که هارمونی رنگی با رنگ اصلی دکور جشن تکلیف دارند، جذابیت فضای شما را چندین برابر خواهد کرد. شما می‌توانید جایگاه اصلی برگزاری مراسم در مدارس و یا میز اصلی خود در منزل را با بادکنک دیزاین کنید.

استند عدد

از آن جایی که جشن تکلیف برای دختران در سن 9 سالگی و برای پسران در 15 سالگی برگزار می‌شود، می‌توانید از استند این اعداد در جشن خود استفاده نمایید تا ماهیت جشن خود را نیز بیشتر به نمایش بگذارید.

استندها و مجسمه‌های مرتبط

به دلیل مذهبی بودن این جشن، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دکور جشن تکلیف استفاده از استند و یا مجسمه‌های مرتبط است. پیشنهاد ما استند فرشته است؛ زیرا بالاترین هماهنگی و ارتباط را با جشن تکلیف دارد و حس خوبی را نیز به فرزندان شما منتقل می‌کند.خدمات تیم تشریفات رابین برای دکور جشن تکلیفدر صورتی که می‌خواهید مراسمی بی نقص و عاری از هرگونه دردسر برگزار کنید، تنها کافیست با مشاورین تشریفات رابین در ارتباط باشید تا از صفر تا صد اجرای دکور جشن تکلیف را به بهترین شکل ممکن برای شما اجرا نمایند. از سوی دیگر شما می‌توانید کلیه‌ی فعالیت‌های برگزاری این جشن را نیز به این تیم بسپارید و دیگر نگرانی بابت برگزاری مراسم خود نداشته باشید. از جمله این خدمات می‎توان به گروه هنری، گروه سرود و قاری قرآن اشاره کرد.

بیشتر …

نمونه کار های دکور جشن تکلیف

سوالات متداول

تیم دکوراسیون رابین برای دختران و پسران به صورت کامل و صفر تا صد خدمات دکور جشن تکلیف را ارائه می دهد. 

هزینه دکور جشن تکلیف با توجه به وسعت مکان مورد نظر شما و آیتم های درخواستی شما متغییر است، برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه نهایی مراسم خود با ما تماس بگیرید.