حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

خدمات مراسم یادبود

برگزاری مراسم یادبود

مراسم یادبود یکی از مراسم‌هایی است که پس از گذشت مدت زمانی از فوت عزیزان برگزار می‌شود. به صورت کلی برای برگزاری مراسم یادبود در روز سوم، هفتم، چهلم و سالگرد متوفی اطرافیان در کنار یکدیگر جمع می‌شوند تا یاد او را زنده نگه دارند و ادای احترامی به بازماندگان مرحوم داشته باشند. تیم تشریفات رابین از صفر تا صد خدمات مراسم یادبود را ارائه می‌کند تا بدون کوچک‌ترین دردسری بتوانید این مراسم را پشت سر بگذارید. در ادامه به معرفی این خدمات می‌پردازیم.

خدمات مراسم یادبود

گل آرایی مراسم یادبود

یکی از عنصرهای همیشگی و مهم در مراسم یادبود، گل آرایی است. تیم متخصصین رابین به کمک گل‌هایی که مخصوص مراسم عزاداری هستند، فضای شما را دیزاین می‌کنند. از جمله خدمات گل آرایی مراسم یادبود می‌توان به گل آرایی مزار، سالن پذیرایی و منزل متوفی اشاره کرد. معمولا در این نوع مراسم‌ها از تاج گل و گل‌های طبیعی گلایل، زنبق، رز، لیلیوم، میخک، نرگس، لاله، داوودی و مریم استفاده می‌شود.

تامین وسایل و پک‌های پذیرایی

یکی دیگر از دغدغه‌های افراد برای برگزاری مراسم یادبود، پذیرایی از میهمانان مدعو است. در سال‌های اخیر برای پذیرایی از میهمانان از پک‌های میوه، نوشیدنی مانند آبمیوه یا شیرکاکائو، کیک تک نفره، خرما و حلوا استفاده می‌کنند. تیم رابین پک‌های پذیرایی را بر اساس آیتم‌های موردنیاز شما تهیه کرده و در روز مورد نظر به شما تحویل خواهد داد.

مهماندار مراسم یادبود

یکی دیگر از خدمات برگزاری مراسم یادبود تیم رابین، اعزام مهماندار است. اگر می‌خواهید در منزل و یا سالن شخصی خود مراسم را برگزار کنید، بهتر است که شخص شما و یا نزدیکان متوفی زمان خود را برای رسیدگی به میهمانان تلف نکنند؛ زیرا در این نوع مراسمات حال روحی مساعدی نیز ندارند. به کمک مهمانداران رابین می‌توانید پیش از مراسم تدارکات لازم را محیا کرده و علاوه بر پذیرایی از میهمانان، پس از مراسم نیز کراهای مرتبط با نظافت را به سادگی انجام دهید.

رزرو سالن پذیرایی

در صورتی که می‌خواهید در مراسم یادبود خود میهمانان را به صرف یک ئعده‌ی غذایی دعوت کنید، بهتر است آن را در یکی از سالن‌های پذیرایی که دسترسی افراد به آن‌ها نیز مناسب باشد، برگزار کنید. تیم تشریفات رابین بر اساس بودجه و تعداد افراد دعوت شده، سالن‌های پذیرایی را به شما معرفی و رزرو خواهد کرد. تنها کاری که لازم است شما عزیزان انجام دهید، این است که در روز مشخص شده در مراسم حاضر شوید.

حضور مداح و یا گروه موسیقی

یکی از عناصری که به مراسم شما روح و فضایی عرفانی می‌بخشد، حضور خواننده و یا مداح به همراه گروه موسیقی است. شما به کمک گروه موسیقی سنتی به همراه سازهای مخصوص مراسم یادبود مانند نی، دف و تار می‌توانید مراسمی باشکوه‌تر برگزار کنید. گروه موسیقی رابین بر اساس سلیقه‌ی شما خواننده، مداح و گروه موسیقی متشکل از افراد خبره را اعزام خواهد کرد.

هزینه خدمات برگزاری مراسم یادبود

تعرفه و هزینه‌ی برگزاری مراسم یادبود عزیزان متوفی به خدمات مورد نیاز و تعداد میهمانان شما بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه‌ها تنها کافیست با مشاورین رابزین در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن برنامه‌ریزی مراسم یادبود خود را آغاز کنید.

بیشتر …

نمونه کار های خدمات مراسم یادبود

سوالات متداول

تیم خدماتی و تشریفاتی رابین بهترین خدمات مراسم یادبود را از صفر تا صد بر عهده گرفته تا با خیالی راحت، مراسمات خود را به بهترین نحو ممکن برگزار نمایید.

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید