حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

اجاره اسپیس

اجاره اسپیس فریم

در این مقاله می خواهیم در رابطه با اجاره اسپیس فریم توضیح دهیم  که توسط تشریفات مجالس  رابین برای اجاره موجود میباشد. اسپیس فریم ها، فرم های هندسی زیبا و فوق العاده ای هستند که به طور منظم کنار یکدیگر قرار گرفته اند. لذا امروزه برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی از آن ها استفاده می کنند. اسپیس فریم ها بسیار پر کاربرد هستند. دلیل آن نیز، این است که علاوه بر استحکام و مقاومت غرفه ها، زیبایی و جذابیت بسیاری را برای آن ها به وجود می آورند. همچنین وزن و نیروی وارد شده به سازه ها را به گونه ‌ای تقسیم می کنند که به تمام قسمت های آن فشار وارد نشود. اسپیس فریم به دلیل مزایا و کاربرد های بسیاری که داشته است، توانسته به عنوان جایگزین بسیار خوب و عالی مورد استفاده قرار بگیرد. لذا از آن برای ساخت غرفه های نمایشگاهی استفاده می کنند که جذابیت بسیاری را در آن فضا و محیط به وجود می آورد..

اجاره اسپیس

انواع اسپیس فریم

کرایه اسپیس فریم

امروزه اجاره اسپیس فریم، این توانایی را برای ما به وجود آورده است که بتوانیم در غرفه های نمایشگاهی و تبلیغاتی طراحی دلخواه مان را ایجاد کنیم. همچنین با استفاده از این محصولات دکوراسیون بسیار زیبا و خاصی را برای آن محیط به وجود بیاوریم. چرا که یکی از مزایای بسیار خوب اسپیس فریم ها، استفاده از آن ها در فضای باز و بسته می باشد. از این رو امروزه کار افراد را برای اجرای نمایشگاه و همایش ها بسیار آسان و راحت کرده است.

می دانیم که افراد برای غرفه های نمایشگاهی، به دنبال اجاره اسپیس فریم هستند. به همین منظور آن ها می بایستی برای ایجاد محیط جذاب و بسیار لوکس به برترین مراکز اجاره این اسپیس ها مراجعه کنند. به عبارت دیگر اگر می خواهند از طریق سایت های مراکز آن ها را اجاره کنند، معتبر ترین سایت را انتخاب و این محصولات را اجاره کنند. در ادامه با نحوه اجاره اسپیس فریم و قیمت اجاره این محصولات آشنا می شویم.

با توجه به اینکه امروزه تعداد غرفه ها و نمایشگاه برای تبلیغ محصولات و نمایش آن ها افزایش پیدا کرده است، استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی گسترش یافته است. بنابراین می‌ توان گفت استفاده از اسپیس فریم های نمایشگاهی، بهترین روش برای انجام این کارها می باشد. علاوه بر این، امروزه اکثر افراد برای ایجاد غرفه و نمایشگاه ها به اجاره غرفه نمایشگاهی و اسپیس فریم های نمایشگاهی روی آورده اند.

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی، بهترین و موثر ترین روش برای برپایی یک غرفه یا نمایشگاه کوچک می باشد. همچنین اسپیس فریم های نمایشگاهی به عنوان پر کاربرد ترین محصولات مورد استفاده قرار می گیرند؛ چرا که از جمله سازه های فلزی بسیار منظم و دارای فرم می باشند که به طور منظم کنار یکدیگر قرار می گیرند. به عبارت دیگر اسپیس فریم های نمایشگاهی برترین محصولات در این صنعت می باشند که به طور منظم و به شکل های منحنى و مستطيل طراحی و تولید شده اند. افراد می توانند به شرکت های تولیدی و مراکز اجاره این اسپیس ها مراجعه کنند و این محصولات کارآمد و بسیار خوب را با قیمت مناسب و ارزان اجاره کنند.

یکی از نکات بسیار مهم در اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی این است که افراد می بایستی ابعاد و شکل هندسی این محصولات را بر اساس فضای مدنظر انتخاب و سپس بعد از آماده شدن آن ها را اجاره کنند. به عبارت دیگر می توان گفت متخصصین تولیدی و اجاره این محصولات، پس از آماده شدن اشکال و ابعاد هندسی آن ها، در سریع ترین زمان ممکن آن ها را نصب می کنند و در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند.

 

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

 

این نوع سازه نمایشگاهی از قابلیت و مزایای بسیاری برخوردار است. چرا که در اجرای نمایشگاه ها و مراسم مختلف، اجاره آن بسیار مفید و کارآمد می باشد. یکی از مهم ترین کاربرد و مزایای اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی، بهره مندی از مقاومت و استحکام آن ها است. چرا که این تجهیزات از برترین مواد اولیه طراحی شده اند و دارای جنس با کیفیت می باشند. از دیگر مزایا و ویژگی های اسپیس فریم ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: • مقاومت بسیار بالای این سازه سبب افزایش ایمنی آن می شود. • وزن سبک اما مستحکم این سازه نمایشگاهی از اهمیت بسیاری برخوردار است. چرا که افراد برای نصب می توانند آن را به راحتی حمل و نقل کنند. • مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی از دیگر ویژگی و مزایای اسپیس فریم ها به شمار می رود. • این نوع سازه نمایشگاهی در رنگ های مختلف تولید و طراحی می شود. بنابراین تنوع رنگ آن بسیار بالا است. افراد هنگام اجاره این تجهیزات می بایستی تمامی مزایا و قابلیت های آن ها را در نظر بگیرند. همچنین با توجه به مکان استفاده و نصب این سازه ها، آن ها را با ابعاد و شکل هندسی مناسب اجاره کنند. سپس با نصب مناسب اسپیس فریم ها، از زیبایی و جذابیت آن ها در نمایشگاه خود بهره مند شوند.

 

 

 

بیشتر …

هزینه اجاره اسپیس فریم

از جمله خدماتی که باید به آن دقت شود توجه به دمای محیط می باشد که باید از سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسبی استفاده شود
تهیه لباس فرم برای کارکنان سازمان نیز از جمله موارد مهم می باشد
پخش موسیقی مدرن نیز از خدمات افتتاحیه می باشد
کلیه خدمات پذیرایی مراسم که بهتر است به تشریفات سپرده شود
بادکنک آرایی و گل آرایی
دیزاین و تزئین محیط

اجرای گروه نمایشی مثل :
خدمات عکاسی و خدمات فیلم برداری

اجاره تن پوش عروسکی 

اجرای دلقک یا اجرای سیلور من
تهیه صندلی و مبلمان

شرکت برگزاری افتتاحیه رابین کلیه خدمات مراسم افتتاحیه مورد نظر شما را به بهترین شکل ارائه می دهد و مسئولیت برگزاری مراسمات افتتاحیه برند ها و موسسات مختلف را چه به صورت رسمی و چه غیر رسمی  بر عهده دارد. این مجموعه با کادری مجرب و با تجربه توانسته است رضایت مشتریان و صاحبان مشاغل جلب نماید.

سوالات متداول

شما میتوانید از طریق تشریفات رابین اقدام به اجاره اسپیس فریم بکنید .

برای اطلاع از قیمت ها با تشریفات مجالس  رابین تماس حاصل فرمایید