حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور ساحلی

دکور ساحلی

برگزاری مراسمی مانند تولد، فرمالیه و سوپرایز خواستگاری در ساحل حال و هوای خاصی دارد که باعث ثبت خاطره‌ای جدید و بی‌مانند می‌شود. تیم تشریفات رابین در کنار شماست تا دکور ساحلی موردنظر شما را به بهترین نحو ممکن طراحی و پیاده‌سازی کند.

اجرای دکور ساحلی

دکور ساحلی را می‌توانید برای مراسم مختلفی اجرا کنید که در ادامه به بررسی پیشنهادات و ایده‌های جذاب می‌پردازیم.

دکور ساحلی تولد

برگزاری تولد خود و یا عزیزانتان در ساحل، ایده‌ی بسیار جالب و جدیدی است که هر فردی را بسیار خوش‌حال می‌کند. تیم تشریفات رابین امکان اجرای دکور ساحلی تولد برای کودکان و بزرگسالان را دارد که بر اساس سلیقه‌ی شما می‌توان این تم را با بادکنک، گل و استندهای مختلف پیاده‌سازی کرد. در اجرای تم ساحلی باید نکاتی را نیز در نظر بگیرید که بر اساس شرایط آب و هوایی، دکور شما از بین نرود اما نگران نباشید؛ متخصصین رابین تمامی موارد ضروری را در نظر دارند تا مراسم شما با بالاترین کیفیت ممکن برگزار شود.

.

دکور ساحلی فرمالیته

یکی از جذاب‌ترین لوکیشن‌ها برای عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته‌ی عروسی، ساحل است اما به کمک دکور ساحلی می‌توانید جذابیت فضا را چند برابر کرده و تصاویر زیباتری را به ثبت برسانید. تیم تشریفات رابین امکان پیاده‌سازی دکور ساحلی فرمالیه را دارد؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید هر مراسمی نیازمند دکور متفاوت و مخصوص به خود است؛ حتی انتخاب رنگ نیز به نوع مراسم و سلیقه‌ی طرفین بستگی دارد.دکور ساحلی سوپرایز خواستگاریساحل یکی از بهترین و خاطره‌انگیزترین مکان‌هایی است که می‌توانید به فرد مورد علاقه‌ی خود پیشنهاد ازدواج دهید. برای آن که این لحظه را به عنوان یک روز و ساعت ابدی در زندگی خود ثبت کنید، می‌توانید دکور ساحلی را در این فضا پیاده‌سازی کنید و سپس فرد موردعلاقه‌ی خود را غافلگیر کنید.

دکور ساحلی سالگرد ازدواج

یکی از جشن‌هایی که برای اغلب زوجین اهمیت زیادی دارد؛ سالگرد ازدواج است. به کمک دکور ساحلی می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه برای اجاره‌ی فضا، روز باشکوهی برای همسر خود بسازید. تیم تشریفات رابین از صفر تا صد اجرای تم ساحلی در کنار شما خواهد بود.

خدمات رابین برای اجرای دکور ساحلی

تیم تشریفات رابین در کنار شماست تا تمامی فرآیندهای مرتبط با دکور ساحلی را بنا به خواسته‌های شما اجرا نماید. برخی از این خدمات را به اختصار در ادامه بیان کردیم:اجرای پس زمینه: در ساحل به دلیل آن‌که بتوانید یک فضای مشخصی را در اختیار داشته باشید، بهتر است که یک بک گراند زیبا نیز برای دکور خود در نظر بگیرید.

گل آرایی: گل یک عضو جدانشدنی از دکور مراسمات است که حس طراوت و شادابی را نیز به فضای شما می‌بخشید.

بادکنک آرایی: بادکنک آرایی به معنای چیدمان اصولی و جذاب بادکنک‌ها در کنار یکدیگر است. رنگ بادکنک‌ها نیز باید با رنگ کلی تم ساحلی شما هارمونی داشته باشد.

استند: استندها عناصر مهمی هستند که باید با توجه به نوع مراسم انتخاب شده و هم‌چنین در جایگاه مناسبی قرار بگیرند. تیم تشریفات رابین هر نوع استندی که نیاز دارید را برای شما فراهم خواهد کرد.

بیشتر …

سوالات متداول

دکور ساحلی تیم رابین شامل کلیه خدمات مورد نیاز از جمله گل آرایی، پس زمینه، بادکنک آرایی، استند و …. می باشد.

خدمات دکوراسیون تیم رابین با توجه به نوع مراسم شما از جمله سالگرد، تولد، خواستگاری، عروسی و مراسمات دیگر دکور ساحلی جذابی را ارائه می دهد.