حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور بله برون

دکور بله برون

برای داشتن مراسم بله برون با شکوه با عکسبرداری و فیلمبرداری مناسب باید دکور و دیزاینی مناسب برای مراسم خود در نظر بگیرید. همچنین برای اجرای دکوری مناسب شما می‌توانید به انتخاب و سلیقه خود و با هم فکری تیم دیزاین و طراحی رابین، دکوری درخور و مناسب مراسم خود انتخاب کنید.

اجرای دکور بله برون

برای اجرای دکور عناصر مختلفی وجود دارند که افراد می‌توانند رنگ و مدل آن را بر اساس تم بله برون یا لباس زوجین در نظر بگیرند که این امر باعث چشمگیرتر شدن دکور می‌شود. برای آشنایی با المان‌هایی که تیم تشریفاتی رابین برای مراسم بله برون در نظر گرفته با ما همراه باشید.

گل آرایی بله برون

یکی از زیبا‌ترین انتخاب‌ها برای دکور بله برون گل آرایی به کمک گل‌های طبیعی و مصنوعی است. همان طور که می‌دانیم گل‌ها سمبل طراوت و شادابی هستند و باعث شادابی و زنده بودن دکور مجالسی همچون بله برون می‌شوند.از گل آرایی می‌توان در دکور جایگاه عروس و داماد، تزئین اتومبیل عروس و داماد، دسته گل عروس، میز سرو و پذیرایی، سبد هدایای عروس، جایگاه حلقه ها، دفتر بله برون، گیفت مهمان‌ها و… استفاده کرد؛ پس در نتیجه می‌توان گفت گل آرایی یکی از مهم‌ترین متریال‌ها برای اجرای دکور بله برون نیز به حساب می‌آید. در این نوع دیزاین نیز میتوان از گلدان‌های بزرگ و میز‌های چوبی و شمع‌های بزرگ و مدرن به رنگ‌های خنثی نیز استفاده کرد.

دکور جایگاه عروس و داماد در مراسم بله برون

برای تزئین جایگاه عروس و داماد انتخاب‌های زیادی وجود دارد که با توجه به سلیقه عروس و داماد اجرا می‌شود. یکی دیگر از روش‌های تزئین دکور بله برون استفاده از پارچه‌های حریر یا تور‌های رنگی است که می‌توان برای تزئین میز عروس و داماد و یا میز کیک در نظر گرفت. هم چنین می‌توان با نصب ریسه‌های ال‌ای دی و یا استفاده از شمع‌هایی زیبا فضا را رمانتیک‌تر کرد.

بادکنک آرایی بله برون

امروزه در خیلی از مراسم‌ها از بادکنک آرایی‌های مختف با دیزاین‌های کارشده استفاده می‌شود و به این سبک دیزاین فانتزی گفته می‌شود. البته این نوع دیزاین طراحی گسترده‌ای دارد که با کمک تیم تیم مشاورین رابین به شما معرفی می‌گردند. برای مثال شما می‌توانید از بادکنک‌های حروف برای نوشتن اسم عروس و داماد و یا حتی عبارت‌های دیگری که در نظر دارید، استفاده کنید. بعضی از زوجین بر حسب سلیقه از دیزاین‌های سنتی و یا دیزاین‌های ساده‌تر استفاده می‌کنند.

دکور وسایل و میز پذیرایی بله برون

یکی دیگر از قسمت‌های بله برون که رکن مهم و اساسی نیز به شمار می‌رود، میز هدایای عروس است که تیم تشریفاتی رابین برای این قسمت هم برنامه‌ای در نظر گرفته است.برای مثال می‌توان میز و تمام سبد‌های هدیه را تزئین کرده و همچنین جایگاهی برای حلقه‌ها با چیدمانی مرتب و اصولی و مناسب دکور و فضای شما در نظر گرفته خواهد شد.در قسمتی دیگر نیز می‌توانید میزی برای سرو میوه و شیرینی و فینگر فودهایی که در حال حاضر بسیار ترند و محبوب هستند نیز قرار دهید و دکور بله برون خود را تکمیل کنید.

بیشتر …

سوالات متداول

برای بدست آوردن هزینه دقیق و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برای دکور بله برون آیتم های مختلف و متنوعی قابل پیاده سازی است از جمله گل آرایی، بادکنک آرایی، تزئینات میز و صندلی ها ، نورپردازی خاص و …