حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور کریسمس

با فرا رسیدن کریسمس، بسیاری از افراد در ایران نیز این عید مسیحیان را جشن گرفته و نیازمند دکور کریسمس هستند. یکی از خدماتی که تشریفات رابین ارائه می‎‌دهد، اجرای دکور کریسمس است که در ادامه به توضیح بخش‌های مختلف دکور مخصوص کریسمس می‌پردازیم.

اجرای دکور کریسمس

با این که در آیین مسیحیت، تولد حضرت مسیح روز مقدسی است و این روز را جشن می‌گیرند اما امروزه دیگر این جشن محدود به مسیحیان نیست و در بسیاری از نقاط دنیا، مانند کشور ما نیز بهانه‌ای است که یک روز شاد را در کنار عزیزان خود سپری کنند اما این جشن نیز نیازمند دکور و تم کریسمس است؛ زیرا چندین المان مختص به خود دارد. مهم‌ترین عناصر دکور کریسمس را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

.

درخت کاج

مهم‌ترین عنصر در اجرای تم کریسمس، درخت کاج است. معمولا درخت کاج را با چراغ‌های گرد، آبنبات‌های عصایی شکل و هر آیتم رنگی و جذاب تزئین می‌کنند. تشریفات رابین بهترین درخت کاج را با توجه به اصول آیین کریسمس و بر اساس سلیقه شما تزئین کرده و جشن‌ شما را به یک جشن کریسمس واقعی مبدل می‌کند. بر روی بالاترین نقطه‌ی درخت کاج نیز از یک وسیله‌ی زینتی که به اصطلاح به آن تاپر می‌گویند، نصب می‌شود. یکی از بهترین انتخاب‌های برای تاپر کاج کریسمس، ستاره‌های طلایی و نقره‌ای هستند.

حلقه گل

حلقه گل نیز یکی از المان‌های مهم در تم کریسمس است که معمولا بر روی درب ورودی منازل نصب می‌شود اما برخی نیز در تزئین درخت کاج کریسمس نیز از آن استفاده می‌کنند. معمولا حلقه‌های گل موجود در این تم سایز کوچکی دارند که در آن از برگ‌های درخت کاج نیز استفاده می‌شود. شما می‌توانید از انواع گل‌های طبیعی و یا برگ درخت کاج برای تزئین میز شام و یا میز مزه نیز استفاده کنید. تیم تشریفات رابین می‌تواند بهترین گل‌آرایی متناسب با تم کریسمس را برای شما اجرا نماید.یکی از گل‌های دیگری که با نام گل کریسمس نیز شناخته می‌شود، پوانستیا است. این گل قرمز رنگ نیز به عنوان یکی از آیتم‌های جذاب دکور کریسمس به شمار می‌رود که در حلقه گل و یا به صورت گلدان در فضا از آن استفاده می‌شود.

بادکنک آرایی

همان‌طور که می‌دانید رنگ‌های سنتی غالب در جشن کریسمس، رنگ قرمز و سبز هستند. تیم تشریفات رابین به کمک بادکنک‌های قرمز و سبز و یا ترکیب این دو رنگ با یک رنگ خنثی، فضایی زیبا را برای شما ایجاد خواهد کرد.

شمع‌ آرایی

شمع نیز یکی از آیتم‌هایی است که نه تنها زیبایی فضای شما را چندین برابر می‌کند؛ بلکه انرژی خوبی به جشن شما می‌بخشند. شما می‌توانید بر اساس سلیقه‌‌ی خود و یا میهمانان، از شمع‌های دارای رایحه‌های طبیعی استفاده کنید تا فضای جشن شما نیز معطر شود.

خدمات تیم رابین برای دکور کریسمس

تیم تشریفات رابین از صفر تا صد دکور و تم کریسمس را با توجه به فضا و سلیقه‌ی شما پیاده‌سازی خواهد کرد. در صورت تمایل می‌توانید در فضاهای دیگر مانند مراکز تجاری و فروشگاه‌ها نیز از دکور کریسمس کمک بگیرید تا مشتریان بیشتری را جذب خود کنید. در صورت نیاز به مشورت، تنها کافیست از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با مشاورین رابین در تماس باشید.

بیشتر …

سوالات متداول

تیم تشریفات رابین از صفر تا صد دکور و تم کریسمس را با توجه به فضا و سلیقه‌ی شما پیاده‌سازی خواهد کرد.

هزینه دکور کریسمس و تمامی خدمات دکوراسیون با توجه به فضا ی مورد نظر شما و موارد و خدمات مورد نیاز شما قابل تغییر است.لذا برای اطلاعات دقیق هزینه دکور با تیم ما تماس بگیرید.