حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

بادکنک آرایی همایش

بادکنک آرایی همایش

هر ایونت و همایشی نیاز به پیاده کردن تعدادی ایده برای دیزاین و بادکنک آرایی دارد و علت آن چشمگیر شدن مراسم، زیباسازی فضا و در نهایت فیلمبرداری و عکسبرداری بهتر و زیباتر است. در این بخش می‌خواهیم خدمات بادکنک آرایی رابین را به شما معرفی کنیم تا همایش‌های کوچک و بزرگ خود را به بهترین شکل ممکن برگزار نمایید. ما در انتخابی بهتر برای طراحی بادکنک آرایی فضا به شما کمک خواهیم کرد و در تمامی مراسم‌ها از جمله همایشات همراه شما خواهیم بود.

انواع طراحی بادکنک آرایی همایش

برای بادکنک آرایی همایش ایده‌های متنوعی وجود دارد که ما برخی از آن‌ها را معرفی و بررسی خواهیم کرد. تیم تشریفات رابین تمامی خدمات زیر را با نازل‌ترین قیمت خدمت شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

بادکنک آرایی جایگاه اجرای همایش

اولین و مهم‌ترین بخشی که نیاز به دیزاین خاصی دارد، جایگاه اجرای تیم شما خواهد بود. بادکنک آرایی این قسمت نیاز به طراحی فکر شده دارد؛ برای مثال اگر شما مجموعه‌ای هستید که همایشی مربوط به کسب و کار خود برگزار کردید، بهتر است طیف رنگی بادکنک آرایی با رنگ سازمانی شما یکی باشد و یا حداقل با لوگوی برندتان همخوانی داشته باشد. اگر شما بنر یا لوگو برند خود را در قسمت پشتی استیج همایش خود قرار داده‌اید، بهتر است برای جلب توجه بیشتر افراد، اطراف آن را استندهای تزئینی قرار دهید که با بادکنک آرایی مزین شده است و یا اگر نیاز به پرده‌های پروژکتور دارید، می‌توانید ایده‌ای برای دور آن در نظر بگیرید که فضای اطراف آن را از سادگی درآورید.

قسمت بعدی برای بادکنک آرایی، اطراف صحنه اجرا می‌باشد که با استفاده از بادکنک سراسر آن را باید بپوشانید که البته کار دشواری نیست اما برای نظم و تمیزی کار نیاز به متخصصان و طراحان این کار دارید. تیم تشریفاتی رابین با بیش از هشت سال تجربه در این رشته با بهترین متریال کنار شما را همراهی خواهد کرد.

بادکنک آرایی سالن همایش

سالن همایش شما نیاز به بادکنک آرایی دارد که دقیقا مناسب سالنتان باشد. برای مثال اگر سالنی با فضای محدود در نظر گرفتید، بادکنک آرایی بیش از حد نیز فضای شما را شلوغ و عذاب‌آور جلوه می‌دهد اما اگر فضایی بزرگ در اختیار دارید، سادگی بیش از حد مناسب شما نیست و بادکنک آرایی فضای شما را صمیمانه‌تر جلوه خواهد داد. اگر سالن شما طیف رنگی مشخص دارد، می‌توانید برای جلوه‌ی بیشتر طیف رنگ متضادی را مورد استفاده قرار دهید.

بادکنک آرایی ورودی سالن همایش

قسمت پایانی که یکی از مهم ترین‌ها نیز به حساب می‌آید، بادکنک آرایی قسمت ورودی سالن همایش شما خواهد بود. برای این قسمت باید از رنگ‌هایی که باعث جلب توجه و جلوه‌ی بیشتر سالن می‌شود، استفاده کنید. رنگ بادکنک‌های این قسمت بهتر است رنگ‌هایی گرم باشند که موجب نشاط و انرژی مهمان‌ها شود و در نهایت شما همایشی پر انرژی و باب میلی برگزار کنید.تیم طراحی بادکنک آرایی رابین برای همایش شما المان‌های گوناگون و مناسبی را در نظر گرفته و تیم اجرای بادکنک آرایی نیز تیمی ماهر و سریع هستند و شما با سپردن دیزاین همایش خود به تیم رابین بهترین مراسم و خاطرات را خواهید ساخت. در آخر ما در مجموعه رابین به شما این ضمانت را خواهیم داد که با استفاده از بهترین متریال پایین‌ترین هزینه را از شما دریافت خواهیم کرد.

بیشتر …

نمونه کار بادکنک آرایی همایش

سوالات متداول

شما میتوانید صفر تا صد اجرای بادکنک آرایی همایش را به تشریفات رابین بسپارید . 

برای اظلاع دقیق از هزینه ها لطفا با تشریفات رابین تماس حاصل بفرمایید .