حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

خدمات تشییع

خدمات مراسم تشییع

برگزار کردن مراسم تشییع به علت ناگهانی بودن آن، مراسمی بسیار سخت و همچنین غم‌انگیز است و بسیاری از افراد به علت غم از دست دادن عزیزانشان نمی‌توانند به درستی مراسم را مدیریت کنند. در این مواقع بهتر است مراسم‌های تشییع را به دست صاحب نظران این رشته بسپارید. تیم رابین در بدترین روزهای زندگی نیز در کنار شماست تا مراسم تشییع را به خوبی پشت سر بگذارید.

برگزاری مراسم تشییع

تیم خدماتی و تشریفاتی رابین بهترین خدمات مراسم تشییع را از صفر تا صد بر عهده گرفته تا با خیالی راحت، مراسمات خود را به بهترین نحو ممکن برگزار نمایید. در این قسمت به خدمات مختلفی که مجموعه رابین برای مراسم تدفین و تشییع در نظر گرفته، اشاره خواهیم کرد.

گل آرایی مراسم تشییع

گل آرایی مراسم تشییع از اهمیت بالایی برخوردار است و ایده‌های مختلفی برای گل آرایی وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از تاج گل‌های مناسبی برای مراسمتان، اطراف مقبره و یا محل دفن را گل آرایی کنید. شما حتی می‌توانید برای سالن پذیرایی رزرو شده نیز از خدمات گل آرایی با طراحی مختص مراسم تدفین استفاده کنید.

از سوی دیگر برای مراسم تشییع بهتر است میزی را بر سر مزار برای قاب عکس مرحوم در نظر بگیرید و اطراف آن را گل آرایی کنید. خانه صاحبان عزا نیز نیاز به گل آرایی مناسب دارد؛ برای مثال می‌توانید ورودی خانه را با تاج گل‌های مختص به این مراسم آراسته کنید. دقت داشته باشید از هر یک از انواع گل‌ها نمی‌توانید در گل آرایی مراسم تشییع استفاده کنید و گل‌هایی مختص به این مراسم وجود دارد؛ همانند لیلیووم، گلایول، داودی، رز و… که هر کدام دارای معنای خاصی هستند؛ پس دقت داشته باشید تیم خدماتی انتخاب شده توسط شما مهارت خاص گل آرایی همچون مراسم‌هایی را داشته باشند.

مداح مراسم تشییع

شما برای برگزاری مراسم خود حتما نیاز به مداح دارید اما مداح مورد نظر باید ویژگی‌هایی از جمله حضور وی در ساعت مناسب و تعیین شده را داشته باشد؛ زیرا تا رسیدن مداح مورد نظر مراسم به تعویق می‌افتد و همچنین وقت مهمان‌ها و دیگر افراد گرفته خواهد شد. مداح شما باید در حرفه‌ی خود تخصص داشته باشد تا مراسم به بهترین نحو برگزار شود. افراد تازه کار مناسب این نوع مراسم نیستند و علت آن اجرای مبتدی افراد است. مداح مراسم شما باید اطلاعاتی از مرحوم و خانواده مرحوم داشته باشد تا بتواند متن مناسبی برای مراسم شما در نظر بگیرد. تیم تشریفات رابین تمامی هماهنگی‌های لازم را انجام خواهد داد.

وسایل حمل و نقل مهمان ها:

بهتر است برای راحتی مهمان‌ها اتوبوسی کرایه کنید. این موضوع باعث می‌شود مهمان‌های شما دچار گم کردن مسیر و آشفتگی مراسم نشود و همچنین افراد بتوانند به راحتی به مکان تدفین برسند. اگر مهمان‌های شما مسافر هستند و از شهر یا شهرستان‌های دیگر برای مراسم شما آمدند، ممکن است مسیر را به راحتی پیدا نکنند و دچار اختلال شوند؛ در این مواقع تهیه اتوبوس ضروری‌تر می‌شود.

تهیه آگهی ترحیم:

افراد ممکن است در این مواقع نتوانند آگهی ترحیم تهیه کنند و به مشکل بخورند. تیم طراحی مجموعه رابین برای شما این پلن را در نظر گرفته که با کیفیت‌ترین اعلامیه‌ها را برای مراسم شما طراحی کند و یا بنرهایی به در خواست افراد چاپ و در محل مورد نظر نصب کند. تحویل متوفی و پیگیری مراسم شستشو و نماز میت:یکی دیگر از کارهای زمان‌بر در مراسم تشییع تحویل متوفی و طی کردن مراحل شستشو و دفن است. تیم تشریفات رابین تمامی فرآیندهای لازم را برای شما انجام می‌دهند تا دیگر درگیر این کارها نباشید و به میهمانان خود رسیدگی کنید.مجموعه تشریفاتی رابین در مراسم‌های شییع نیز همراه شما خواهند بود و بهترین خدمات را با بهترین و کم‌ترین هزینه به شما ارائه خواهند داد.

بیشتر …

نمونه کار های خدمات تشییع

سوالات متداول

تیم خدماتی و تشریفاتی رابین بهترین خدمات مراسم تشییع را از صفر تا صد بر عهده گرفته تا با خیالی راحت، مراسمات خود را به بهترین نحو ممکن برگزار نمایید.

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید