حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

بادکنک آرایی عروسی

بادکنک آرایی عروسی

امروزه طراحی فضا با بادکنک و اصطلاحا همان بادکنک آرایی در مراسم‌ها بسیار پر طرفدار است و برای استفاده از آن ایده‌های گوناگون و جذابی وجود دارد. همچنین امروزه در تمامی مجالس از جمله تولد، بله برون، نامزدی، عروسی و… از بادکنک آرایی برای طراحی هرچه بهتر فضا کمک می‌گیرند. در این بخش به بررسی خدمات بادکنک آرایی عروسی تیم تشریفات رابین می‌پردازیم تا بتواندی بهترین شب زندگی خود را رویایی‌تر کنید.

بادکنک آرایی ورودی عروسی

 بادکنک‌ها برای قسمت‌های مختلفی از مراسم عروسی استفاده خواهند شد. اولین قسمت برای بادکنک آرایی قسمت ورودی تالار می‌باشد. برای قسمت ورودی باید از رنگ‌های نشاط‌آور و گرم استفاده کنید؛ زیرا این طیف رنگ سطح انرژی افراد را ناخودآگاه بالا برده و موجب افزایش انرژی مهمان‌های شما می‌شود. برای مثال می‌توان از رنگ‌هایی از جمله قرمز، زرد، نارنجی، بنفش، صورتی و طلایی استفاده کنید. برای انتخاب رنگ می‌توانید از طیف رنگی تالار خود نیز کمک بگیرید. مشاورین تیم رابین به شما در انتخاب بهترین رنگ بادکنک آرایی نیز کمک خواهند کرد.
توجه داشته باشید نیازی نیست برای بادکنک آرایی فقط یک رنگ را قالب قرار دهید و بهتر است از یک رنگ با طیف‌های مختلف استفاده کنید که این موضوع تاثیر به‌سزایی در جذابیت تالار شما دارد. همچنین تاثیر بالایی در فیلم ورود عروس داماد خواهد داشت.

بادکنک آرایی ورودی عروسی

بادکنک‌ها برای قسمت‌های مختلفی از مراسم عروسی استفاده خواهند شد. اولین قسمت برای بادکنک آرایی قسمت ورودی تالار می‌باشد. برای قسمت ورودی باید از رنگ‌های نشاط‌آور و گرم استفاده کنید؛ زیرا این طیف رنگ سطح انرژی افراد را ناخودآگاه بالا برده و موجب افزایش انرژی مهمان‌های شما می‌شود. برای مثال می‌توان از رنگ‌هایی از جمله قرمز، زرد، نارنجی، بنفش، صورتی و طلایی استفاده کنید. برای انتخاب رنگ می‌توانید از طیف رنگی تالار خود نیز کمک بگیرید. مشاورین تیم رابین به شما در انتخاب بهترین رنگ بادکنک آرایی نیز کمک خواهند کرد.توجه داشته باشید نیازی نیست برای بادکنک آرایی فقط یک رنگ را قالب قرار دهید و بهتر است از یک رنگ با طیف‌های مختلف استفاده کنید که این موضوع تاثیر به‌سزایی در جذابیت تالار شما دارد. همچنین تاثیر بالایی در فیلم ورود عروس داماد خواهد داشت.بادکنک آرایی عروسی در قسمت راهروهاعلاوه بر قسمت ورودی، شما می‌توانید راهروی ورودی را هم با استفاده از بادکنک آرایی تزئین کنید و معضل سادگی فضا را با کمترین امکانات حل کنید. توجه داشته باشید که بهتر است برای انتخاب رنگ بادکنک آرایی عروسی به رنگ سایر المان‌های موجود در فضا نیز دقت کنید.

بادکنک آرایی سقف تالار عروسی

قسمت بعدی که می‌توانید با استفاده از بادکنک دیزاین کنید، سقف سالن و یا تالار عروسی است که می‌توان با استفاده از حجم زیادی بادکنک هلیومی زیباسازی فضا را چند برابر کنید. البته هزینه این امر نسبت به بادکنک‌های معمولی بالاتر است اما جای نگرانی نیست. شما به کمک تیم تشریفاتی رابین می‌توانید با کمترین قیمت بهترین خدمات را دریافت کنید.

بادکنک آرایی جایگاه عروس و داماد

مهم‌ترین قسمتی که حتما باید بادکنک آرایی با طراحی اصولی داشته باشد، قطعا جایگاه عروس و داماد خواهد بود. طراحی این قسمت تاثیر به سزایی در زیباسازی عکس‌ها و فیلم عروسی خواهد داشت. برای بادکنک آرایی عروسی می‌توانید از حلقه‌های بزرگ که بادکنک‌ها اطراف آن نصب می‌شود، استفاده کنید. نصب پارچه‌های حریر سفید در میان بادکنک‌ها نیز پیشنهادی جذاب است و حتی می‌توانید در میان پارچه‌ها، ریسه‌هایی با نور‌ طلایی به کار ببرید. بادکنک‌های اسم عروس و داماد برای بادکنک آرایی جایگاه نیز دیزاینی خاص و قابل توجه خواهد بود.

بادکنک آرایی میز کیک

اگر شما برای مراسم عروسی خود کیک در نظر گرفتید، بهتر است بادکنک آرایی میز آن را نیز در نظر داشته باشید که با استفاده از بادکنک آرایی این قسمت می‌توانید عکس‌هایی با پس زمینه‌ای جذاب داشته باشید. تیم تشریفات رابین به شما پیشنهادات جذابی برای دیزاین میز کیک ارائه خواهد کرد.

بادکنک آرایی میز سرو غذا

قسمت میز سرو و میز پذیرایی هم نیاز به طراحی و دیزاین دارد که با استفاده از بادکنک آرایی می‌توانید دیزاینی باب میل خود و مناسب عروسی داشته باشید. در این قسمت بهتر است از رنگ‌هایی همانند میز سرو استفاده کنید تا یکپارچگی فضا را حفظ کنید.بادکنک آرایی به ویژه برای مراسم‌هایی مانند عروسی نیاز به تخصص و تجربه‌ دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد دارید از خدمات بادکنک آرایی عروسی استفاده کنید، با مشاورین تیم تشریفات رابین تماس بگیرید تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.

بیشتر …

نمونه کار بادکنک آرایی عروسی

سوالات متداول

شما میتوانید صفر تا صد اجرای بادکنک آرایی عروسی خود را به تشریفات رابین بسپارید . 

برای اظلاع دقیق از هزینه ها لطفا با تشریفات رابین تماس حاصل بفرمایید .