حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

افتتاحیه شرکت

برگزاری افتتاحیه شرکت

یکی از اصلی ترین خدمات رابین برگزاری مراسم های سازمانی و ارگانی است . پس اگر شما صاحب شرکت ، فروشگاه یا کارخانه هستید برای تسهیل و برگزاری تخصصی افتتاحیه میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید 

از مراحل مهم و اساسی در تاسیس و راه اندازی موسسه یا شرکت می توان به برگزاری افتتاحیه اشاره نمود . این مراسم که برای معرفی شرکت و برند برگزار می گردد نقش مهم و تاثیر گذاری در شناخته شدن دارد.

مراحل مختلفی برای برگزاری افتتاحیه وجود دارد که باید به دقت انجام گیرد چرا که هر چقد مراسم بهتر برگزار شود به جذب بیشتر و توجه مشتریان کمک شایانی می نماید.

برگزاری مراسم افتتاحیه شرکت

از مراحل مهم و اساسی در تاسیس و راه اندازی موسسه یا شرکت می توان به برگزاری مراسم افتتاحیه اشاره نمود . این مراسم که برای معرفی شرکت و برند برگزار می گردد نقش مهم و تاثیر گذاری در شناخته شدن دارد.مراحل مختلفی برای برگزاری افتتاحیه وجود دارد که باید به دقت انجام گیرد چرا که هر چقد مراسم بهتر برگزار شود به جذب بیشتر و توجه مشتریان کمک شایانی می نماید…

1- آماده کردن مکان افتتاحیه : دیزاین و آماده کردن محل برگزاری مراسم افتتاحیه,  مهم ترین مرحله برگزاری مراسمات می باشد . زیبایی محیط تاثیر به سزایی در جلب نظر افراد دارد.
لازمه ی زیبایی هر محیطی دکور آن می باشد , هر چقد محیط بهتر تزئین شده باشد بیشتر مورد توجه مهمانان قرار می گیرد.بنابر حوزه ی کاری شما میتوان دیزاین های مختلفی را انجام داد.

اگر مراسم شب هنگام قرار است برگزار شود می توانید با نورپردازی مناسب , فضای مناسب تری را ایجاد کنید.
برای تزئین در ورودی میتوانید از  خدمات بادکنک آرایی استفاده کنید.
گل آرایی محیط نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد .
سعی کنید مناسب با رنگ و دکوراسیون محیط , فضای متناسبی را ایجاد کنید.

2- نصب روبان : معمولا برای برگزاری افتتاحیه روبانی نصب می کنند .

3- حضور مدعوین و مهمانان : سعی کنید از افراد مهمی همچون شهردار دعوت به عمل بیاورید , کارمندان و خانواده و کسانی که در این مراسم موثر هستند نیز حتما جز مهمانان شما باشند . اگر در مراسمات شما کودکان نیز حضور دارند برنامه ای برای مشغول شدن آنان داشته باشید.
از شخصی که در زمینه کار و برند شما فعال و یا شناخته شده است دعوت کنید درمراسم حضور داشته باشد به عنوان مثال حضور یک ورزشکار موفق در زمینه فعالیت های ورزشی شما نقشی موثر دارد.

4- سخنرانی کوتاه مدیر شرکت : قبل ازاین که در مراسم افتتاحیه اقدام به بریدن روبان و معرفی و شروع فعالیت شود معمولا مدیر شرکت سخنرانی کوتاهی خواهد داشت .

5- مراسم بریدن روبان بریدن روبان نشانه ای از آغاز رسمی و شروع فعالیت یک شرکت , موسسه یا برند می باشد.

6- سخنرانی اصلی مدیر: پس از بریدن روبان از سوی مسئولین , مدیر شرکت یا برند سخنرانی کاملی از فعالیت خود خواهد داشت.

7- پذیرایی از مهمانان: پذیرایی از مهمانان توسط مهماندار مجالس  می تواند شامل کیک و شیرینی و نوشیدنی های مختلف باشد.ممکن است در مراسمی از وعده غذایی نیز استفاده شود.
از جمله پذیرایی ها و رسمی جهانی می توان به بریدن کیک نیز اشاره نمود که این کیک می تواند به شکل لوگو یا برند باشد یا تصویری از آن بر روی کیک نقش بسته باشد.

برگزاری افتتاحیه , همایش و سمینار سختی های مخصوص به خود دارد و باید با دقت بالایی انجام شود تا مراسمی آبرومندانه و به بهترین شکل برگزار شود .
تشریفات مجالس  رابین با سالها تجربه در زمینه برگزاری مراسمات افتتاحیه در خدمت شما عزیزان می باشد. کلیه امور مربوط به مراسم خود را از جمله نحوه ی دیزاین و پذیرایی کامل از مدعوین و مهمانان خود را به رابین بسپارید.

بیشتر …

نمونه کار های افتتاحیه شرکت

سوالات متداول

برگزاری مراسم افتتاحیه کار سخت و تخصصی است از این رو بهتر است این کار به یک شرکت متخصص در خدمات افتتاحیه مثل رابین واگذار شود 

بسته به نوع فعالیت زمان افتتاحیه متغیر است از این رو میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رابین تماس حاصل فرمایید .