حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

مهماندار مجالس

اعزام مهماندار مجالس

یکی از پردردسر‌ترین قسمت‌های برگزاری هر یک از مجالس شادی و یا غم، پذیرایی و خدماتی است که در طی برگزاری مراسم باید انجام شوند. امروزه تیم تشریفاتی رابین خدماتی را برای سرعت و بهبود بخشیدن به خدمات مراسم و راحتی میزبان‌های مراسم در نظر گرفتند. با استفاده از خدمات مهماندار مجالس شما بدون آزردگی خاطر مراسمی باب میل خواهید داشت و در طول مراسم ارزشمندتان درگیر پذیرایی از مهمان و سایر کار‌ها نخواهید بود. در ادامه با خدمات مهماندار مجلس رابین بیشتر آشنا خواهیم شد.

اعزام مهماندار

مهماندار مراسم

یکی از سوال‌های متداول افراد این است که در چه مراسم‌هایی می‌توان از مهماندار استفاده کرد؟ در مرحله اول مهماندار‌های ما تنها مختص مراسم‌های خانگی و یا مراسم‌های شاد و مفرح نیست؛ بلکه تیم ما برای مراسم‌هایی از جمله عروسی، نامزدی، بله برون، خواستگاری، مولودی، جشن تکیلف، همایش، افتتاحیه، ترحیم، ختم و… می‌توانند شما عزیزان را همراهی کنند.

مهماندار مجالس چه کمکی به شما می‌کند؟

 • وجود مهماندار باعث سریع پیش بردن کارها می‌شود.
 • دیگر نیاز به درگیر بودن میزبان‌ها در طول مراسم نیست.
 • بعد از اتمام مجلس شما درگیر نظافت نخواهید بود.
 • همه چیز به صورت برنامه ریزی شده، پیش خواهد رفت.
 • پس از اتمام مراسم دیگر خستگی ناشی از کارها را نخواهید داشت.

مهماندار مجالس چه وظایفی دارد؟

 • خوشامدگویی به مهمانان
 • سرو غذا
 • سلیقه به خرج دادن در چیدمان و دکوراسیون
 • شستن ظروف و وسایل استفاده شده
 • بررسی کردن نیاز مهمانان و ارائه سرویس
 • اصولی کار کردن و آسیب نزدن به وسایل
 • بدرقه کردن مهمان‌ها

مهماندار مجالس چه ویژگی‌هایی دارد؟

خوش برخورد بودن: منظور از خوش برخورد بودن مهماندار فقط خوش برخوردی با کارفرما نیست؛ بلکه وی وظیفه دارد که در مقابل مهمانان نیز نهایت توجه و احترام را داشته باشند و در صدد رفع نیازهای مهمانان برآیند.

امانتدار بودن: هر فرد قبل از گرفتن مهماندار، قطعا نگران موضوع مهم امانتداری وی خواهد بود. البته این موضوع کاملا موضوع قابل توجهی است و اهمیت زیادی دارد. قطعا فردی که برای پذیرایی و مهمانداری تشریفات قرار است با شما همکاری کند، باید این رکن را رعایت کرده و آسیبی به وسایل و محیط وارد نکند.

پوشش مناسب: مهماندار وظیفه دارد برای حضور در مجالس شما پوشش مرتب و مناسب داشته باشد و اگر تعداد مهمانداران دو یا چند نفر باشد، بهتر است لباس‌های فرم و هماهنگ به تن کنند.

تمیزو مرتب بودن: یکی از دیگر رکن‌های قابل توجه هر مهماندار شلخته و آشفته نبودن و بالعکس مرتب و تمیز بودن است. برای مثال تمامی ظروف و وسایل باید به تمیزترین حالت ممکن شسته شده و اگر وظیفه‌ی مرتب کردن قسمتی را نیز برعهده دارد، باید به بهترین شکل ممکن انجام شود.

و در آخر باید بگوییم که مهمانداران تیم تشریفاتی رابین تمامی این ویژگی‌های مهم و قابل توجه را دارند و با بهترین خدمات در مجالس بدون کوچک‌ترین نگرانی از طرف شما، در کنارتان خواهند بود و شما را همراهی می‌کنند.

تعداد مهماندار مجالس

تعداد افراد مهماندار مجالس به چند عامل مختلف بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به محیط و فضا، تعداد مهمان‌ها، حجم کار اشاره کرد. در نهایت پس از همفکری شما مشتری‌های گرامی با تیم رابین تعداد مهماندار مناسب برای مراسم شما تعیین می‌گردد. به کمک تیم تشریفات رابین شما بدون کوچیک‌ترین نگرانی بابت پذیرایی میتوانید مجالس خود را به راحتی برگزار کنید.

بیشتر …

سوالات متداول

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان تشریفات رابین تماس حاصل بفرمایید . 

شما میتوانید به راحتی با ما تماس حاصل کرده و مهماندار آقا یا خانم را رزرو نمایید