حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور تعیین جنسیت

دکور تعیین جنسیت

یکی از جشن‌هایی که در چند سال اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته، جشن تعیین جنسیت است که والدین برای آگاهی از جنسیت فرزند خود، جشنی را برپا می‌کنند تا در کنار عزیزانشان این روز را به تجربه‌ی خاطره‌انگیزی تبدیل کنند. برای این نوع جشن‌ها، دکور تعیین جنسیت نیز جذابیت فضا را چندین برابر می‌کند. این دکور می‌تواند بر اساس سلیقه‌ی شما شامل بادکنک‌آرایی، گل‌آرایی، نورافشانی و … باشد. تشریفات رابین در کنار شماست تا صفر تا صد دکور تعیین جنسیت را با توجه به خواسته‌های شما اجرا کرده و خاطره‌ی خوبی را برای شما رقم بزند. با ما همراه شوید.

پکیج های دکور تعیین جنسیت

خدمات برگزاری جشن تعیین جنسیت

تشریفات رابین آمادگی پیاده‌سازی هر نوع دکوری که مدنظر شماست را دارد اما ممکن است برخی از والدین در حال حاضر تصمیمی نگرفته باشند. به همین دلیل می‌توانید با مشاورین تشریفات رابین تماس حاصل فرمایید و یا در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید تا به شما انواع تم تعیین جنسیت را معرفی کنیم.

.

بادکنک آرایی

یکی از بهترین آیتم‌های دکور تعیین جنسیت استفاده از بادکنک است. به طور کلی برای جشن تعیین جنسیت، از بادکنک‌های آبی و صورتی برای دیزاین فضا استفاده می‌کنند؛ زیرا این دو رنگ نماد دو جنسیت پسر و دختر هستند. حتی برای بخش اصلی، یعنی مشخص شدن جنسیت نیز می‌توانید از بادکنک کمک بگیرید؛ به این صورت که درون بادکنک بر اساس جنسیت، تکه‌های کاغذ صورتی و یا آبی می‌ریزند و با ترکاندن کودک جنسیت جنین مشخص می‌شود.ایده‌ی دیگر این است که درون یک باکس، تعدادی بادکنک هلیومی با رنگی بر اساس دختر یا پسر بودن جنین قرار می‌دهند. والدین با شمارش معکوس درب این جعبه را باز می‌کنند و با پرواز بادکنک‌ها، به جنسیت فرزند خود پی می‌برند.

گل آرایی

یکی از آیتم‌های پرطرفدار برای تم تعیین جنسیت، گل‌های تازه و رنگارنگ هستند که معمولا از گل‌های آبی و صورتی استفاده می‌شود. استفاده از گل‌های طبیعی حس طراوت و تازگی به مراسم شما می‌بخشند. گل آرایی می‌تواند به صورت استند و یا بر روی میز میزبان و یا میهمانان اجرا شود.

عکاسی و فیلمبرداری

قطعا همه‌ی ما دوست داریم اتفاقات مهمی نظیر صاحب فرزند شدن را ثبت کنیم تا در آینده با مرور این خاطرات حس خوبی پیدا کنیم. تیم تشریفات رابین علاوه بر اجرای دکور تعیین جنسیت، تیم عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای را به جشن شما دعوت می‌کند تا به بهترین شکل ممکن خاطرات خود را جاودان کنید.

نورافشانی

نورافشانی نیز یکی از آیتم‌های محبوبی است که جذابیت و هیجان مراسمات را چندین برابر می‌کند. در جشن تعیین جنسیت فرزند خود می‌توانید از انواع نورافشانی استفاده کنید و یا حتی جنسیت فرزند خود را نیز از همین طریق اعلام کنید. از آن‌جایی که ممکن است نورافشانی برای بانوان باردار خطرساز باشد، می‌توانید از خدمات نورافشانی سرد که کاملا بدون خطر و ریسک هستند، کمک بگیرید. تیم رابین در کنار شماست تا از صفر تا صد تشریفات مراسمات مهم خود مانند تم تعیین جنسیت فرزند خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا دیگر شما دغدغه‌ای از بابت برگزاری مراسم نداشته باشید.

بیشتر …

سوالات متداول

هزینه ی دکور تعیین جنسیت بسته به خدمات مورد نظر شما تغییر می کند. برای اطلاع از قیمت با تیم رابین تماس بگیرید و از مشاوره تیم پشتیبانی ما استفاده کنید.

خدمات دکوراسیون تیم رابین از جمله دکور تعیین جنسیت، تمامی کار ها و موارد مورد نیاز دکوزاسیون را به صورت صفر تا صد انجام میدهد.