حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

برگزاری تولد بزرگسال

برگزاری تولد بزرگسال

برگزاری جشن بزرگسالان کمی دشوارتر از جشن تولد خردسالان است؛ زیرا افراد برای دیزاین و برگزاری تولد خود سلیقه و وسواس بیشتری به خرج می‌دهند. شما برای تهیه مراسمی ایده آل نیاز به تیمی متخصص دارید که طراحی‌های متفاوتی با دیگر مجموعه‌ها داشته باشند؛ و همچنین شما باید تیمی را انتخاب کنید که صفر تا صد مراسم شما را به عهده بگیریند و شما دیگر نگرانی از بابت برگزاری جشن تولدتان نداشته باشید. تیم تشریفاتی رابین، شما را در برگزاری جشنی دلخواه و ایده آل همراهی خواهد کرد.

خدمات برگزاری تولد بزرگسال

ایده‌های گوناگونی برای دیزاین و طراحی جشن شما وجود دارد که در ادامه همراه با مجموعه رابین بررسی و معرفی خواهیم کرد.

دیزاین دکور مراسم:

در اولین مرحله باید دکوری مناسب فضا و جشنتان در نظر بگیرید. می‌توانید دکور منتخب خود را با استفاده از بادکنک آرایی و یا گل آرایی به صورتی خاص و چشمگیر طراحی کنید. برای طراحی دکور پشت متولد می‌توانید حلقه‌های بزرگی در نظر بگیرید و سراسر آن را با استفاده از بادکنک و یا گل دیزاین کنید.
هم‌چنین شما می‌توانید پارچه‌هایی هم رنگ با تم تولدتان انتخاب کنید و برای میز کیک و یا قسمت‌هایی از دکور پشتتان استفاده کنید. از سوی دیگر می‌توانید از بادکنک‌ها و یا استند‌های اعداد سنتان استفاده کنید. بادکنک‌های هلیومی نیز گزینه‌ای مدرن و زیبا هستند که در اطراف سالن تولد از آن‌ها استفاده می‌شود و یا اگر تولد شما در فضای بسته‌ای برگزار می‌شود، می‌توانید با استفاده از بادکنک هلیومی سقف مکان مورد نظر جشنتان را دیزاین کنید.

تنها کافیست که با مشاورین رابین در ارتباط باشید تا بهترین دکور تولد بزرگسال را در روز مشخص شده، در اختیار داشته باشید.

دکور میز کیک تولد بزرگسال:

شما باید برای کیک جشن تولد خود مکانی را در نظر بگیرید. برای قرار دادن کیک می‌توانید یک میز بزرگ استفاده کنید و در کنار کیک تولد وسایل پذیرایی را هم دیزاین کنید و یا میز‌هایی با ابعاد مختلف در نظر بگیرید و بلند‌ترین و بزرگ‌ترین آن را برای کیک انتخاب کنید.میز بعدی می‌تواند میز کادو‌های شما باشد و برای زیباسازی فضا و عکس‌ها می‌توانید میزی در نزدیکی خود قرار دهید و باکس‌های گل، سبد گل و در نهایت دسته گل‌هایی که مهمان‌ها به شما هدیه می‌دهند را قرار دهید که این عمل علاوه بر زیباسازی فضا، موجب احترام به مهمان‌ها نیز می‌شود و همچنین تاثیر بالایی بر مدرن شدن فضا دارد. تیم تشریفات رابین با توجه به فضای برگزاری تولد بزرگسال، بهترین دیزاین را پیاده‌سازی خواهد کرد.

در نظر گرفتن تم تولد:

شما می‌توانید برای مراسم خود تم و رنگ خاصی را در نظر بگیرید که تاثیر به سزایی در زیبا‌تر شدن عکس‌ها و فیلبرداری جشن شما دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که با توجه به تم در نظر گرفته شده، به مهمان‌ها هم تمی برای پوشش و سبک و رنگ لباس‌هایشان بدهید که امروزه این ایده بسیار ترند و پر طرفدار است اما سعی کنید رنگ انتخابی شما رنگ خاص و غیر قابل تهیه نباشد که افراد دچار درگیری در تهیه و انتخاب لباس نشوند. مشاورین رابین بنا بر سلیقه و سن شما بهترین گزینه‌ها را برای انتخاب تم به شما می‌دهند.

پذیرایی و سرو غذا:

برای پذیرایی از مهمان‌ها و همچنین سرو غذا نیز نیاز به فضا و یا قسمتی دارید؛ برای این قسمت می‌توانید میز‌های بزرگی در نظر بگیرید و فینگر فود، غذا‌ها و انواع نوشیدنی‌ها را بچینید و دیزاین کنید که این امر شما را از درگیری بابت پذیرایی مهمان‌ها راحت می‌کند. تیم رابین تمام وسایل پذیرایی و فینگرفودهایی تازه و خوشمزه را برای جشن تولد شما آماده خواهد کرد.مجموعه رابین در برگزاری جشن تولد در کنار شما خواهد بود و با استفاده از بهترین متریال و مناسب‌ترین هزینه بهترین خاطرات را در ذهن‌ها ثبت می‌کند.

بیشتر …

سوالات متداول

تیم خدماتی و تشریفاتی رابین بهترین خدمات برگزاری تولد بزرگسال را از صفر تا صد بر عهده گرفته تا با خیالی راحت، مراسمات خود را به بهترین نحو ممکن برگزار نمایید.

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید