حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دلقک


اجرای دلقک

از دلقک‌ها در مراسمات و مجالس مختلف استفاده می‌شود و ممکن است شما بیشتر آن‌ها را در مراسماتی که مربوط به کودکان است دیده باشید؛ زیرا کودکان علاقه‌ی بسیار زیادی به دلقک‌ها دارند و با حرکات آن‌ها می‌خندند.

 

از دلقک‌ها در جشن تولدها، همایش ها، سمینارها، سوپرایزها، سیرک، افتتاحیه‌ها و مجالس مختلف استفاده می‌شود و اگر شما می‌خواهید فضای شادتری به مراسم خود دهید، می‌توانید با تیم تشریفاتی رابین ارتباط برقرار کرده و از آن‌ها بخواهید که دلقک‌هایی با ظاهر جذاب و کاربلد را به مراسم شما فراخوانند. در ادامه راجع به تیم تشریفاتی رابین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دلقک مراسم

تقریبا تمامی افراد علاقه‌ی بسیاری به دلقک‌ها دارند و این مورد به دلیل خاطره‌ی خوبی است که ما همیشه از دلقک‌ها در مکان‌های مختلف داشته‌ایم. در واقع دلقک فردی است که به صورت انفرادی و یا گروهی حرکات نمایشی، مسخره بازی، لودگی و غیره را انجام می‌دهد و با این کارها باعث خندیدن اطرافیان می‌شوند. از گذشته تا به امروز از دلقک‌ها در بسیاری از مکان‌های مختلف استفاده شده است و تاریخچه‌ی دلقک به صدها سال پیش برمی‌گردد که در آن زمان به آن‌ها طلخک هم می‌گفتند.

معمولا دلقک‌ها ظاهر بسیار عجیب و غریب و در بسیاری از موارد ترسناک دارند و از کلاه گیس‌های رنگی، کفش‌های بسیار بزرگ رنگی، دماغ قرمز بزرگ، چشم‌های گریم شده و بزرگ و صورتی سفید برای گریم خود استفاده می‌کنند و با این که ظاهر آن‌ها کمی ترسناک است، اما در عین حال باعث خنداندن افراد می‌شوند.

نکات مهم در ارتباط با دلقک‌ها

  • دلقک‌ها در واقع بازیگران بسیار حرفه‌ای هستند که در این زمینه آموزش دیده‌اند و علم این کار را دارند. در واقع بزرگ‌ترین و سخت‌ترین کار، خنداندن آدم‌ها است و به همین دلیل باید به حرفه‌ی آن‌ها احترام بسیاری بگذارید.
  • بسیاری از دلقک‌ها آموزش بازیگری دیده‌اند و بسیاری از آن‌ها بازیگر تئاتر هستند و به همین دلیل حرکات خود را کاملا هوشمندانه و درست انجام خواهند داد.
  • دلقک‌ها قصد خنداندن و شاد کردن شما را دارند اما به هیچ عنوان با بی‌احترامی با شما صحبت نخواهند کرد و شما نیز نباید به آن‌ها بی‌احترامی کنید.

بیشتر …

نمونه کار های اجرای دلقک

دلقک در تهران

گروه نمایشی دلقک رابین

رابین یکی از بهترین و بزرگ‌ترین تیم‌های تشریفاتی است که خدمات بسیاری برای شما دارد. شما می‌توانید برای بسیاری از تشریفات مجالس خود از تیم رابین کمک بگیرید تا مراسم شاد و باشکوهی داشته باشید.

 

یکی از خدماتی که تشریفات رابین برای شما در نظر گرفته است، گروه نمایشی دلقک است که در این تیم، دلقک‌های کاربلد و بامزه‌ای وجود دارند که می‌توانند با مهمانان و تماشاگران شما ارتباط خوبی برقرار کرده و باعث خنداندن و سرگرمی آن‌ها شوند؛ بنابراین اگر می‌خواهید از یک دلقک و یا تیم دلقک برای مراسم خود استفاده کنید، حتما با تیم تشریفاتی رابین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

برای اطلاع از هزینه ها با تشریفات رابین تماس حاصل بفرمایید .

تشریفات رابین صفر تا صد. مراسم شاد شما مثل اجرای دلقک را برای شما مهیا خواهد کرد کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید .