حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

سورپرایز

سورپرایز

تشریفات رابین ارائه دهنده ی خدمات سورپرایز می باشد.
کلیه خدمات از جمله بادکنک آرایی , گل آرایی ,شمع آرایی , کلیه خدمات پذیرایی , عکاسی و فیلم برداری , گروه موسیقی و …
اگر قصد غافلگیری و سورپرایز عزیزانتان در جشن تولد، سالگرد ازدواج و سایر مراسمات را دارید , رابین این اطمینان را به شما میدهد که کلیه خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام داده و روزی خاطره انگیز را برایتان رقم بزند.
سورپرایز کردن از هیجان‌انگیزترین اتفاقات هر رابطه ای برای بیان علاقه می تواند باشد . غافلگیر کردن افراد در روز تولد یا هر مراسمی دیگری بدون اینکه فرد از قبل اطلاع داشته باشد بهترین و خاطره انگیز ترین لحظات را برای او به وجود می آورد.
این غافلگیری می تواند در مکان های مختلفی از جمله کافه یا رستوران و یا حتی در سینما انجام شود .
شرکت سورپرایز رابین مطابق سلیقه شما و در هر مکانی که مورد علاقه شما باشد آماده ی ارائه خدمات مربوط به سورپرایز می باشد.

انواع خدمات سورپرایز

سورپرایز در سینما

سورپرایز در کافه رستوران

سورپرایز در اتاق فرار

سورپرایز در منزل

برگزاری مراسم سورپرایز

برگزاری سوپرایز معمولا کار سخت و  پر استرسی است که هم نیازمند ایده برای سوپرایز های مختلف است هم مستلزم هماهنگی زیاد  و به موقع  است اگر به دنبال بهترین راه برای سوپرایز کردن عشق ، همسر یا دوست خود هستید و در این رابطه احتیاج به کمک دارید حتما از خدمات شرکت سوپرایز رابین بهره مند شوید.

ما علاوه بر برگزاری و تشریفات سوپرایز مشاوره رایگان نیز با شما  خواهیم داشت تا بهترین سوپرایز را برای عزیزانتان داشته باشیم . 

انواع سوپرایز ها 

سوپرایز ها بسته به نوع مناسبت و نوع رابطه شما با شخص مورد نظر متفاوت است در مجموعه رابین انواع و اقسام از سوپرایز انجام میگردد که در ادامه به انواع آن اشاره میکنیم

سوپرایز تولد

سوپرایز تولد بسته به سن و جنسیت فرد مورد نظر متفاوت است . ولی بطور کلی نیاز است که که محیط شادی فراهم شود تا احساس خوشحالی برای شما و عزیزانتان را داشته باشد البته سوپرایز تولد همسر میتواند در دسته بندی سوپرایز عشق قرار گیرد و ضمن فراهم شدن محیط شاد ، محیط  رومانتیک و عاشقانه ای هم برای شما فراهم کنیم 

صفر تا صد خدمات سوپرایز تولد توسط رابین انجام خواهد شد از بادکنک آٰرایی تا  گروه نمایشی و هنری توسط ما انجام خواهد شد . 

سورپرایز عشق 

سوپرایز عشق شما بسته به این که تا چه حد صمیمت بین شما وجود دارد و در چه شرایطی هستید میتواند متغیر باشد ولی بطور کلی باید محیط رومانتیک و با آرامشی برای شما فراهم گردد.  برای سوپرایز سالگرد ازدواج و  سورپرایز برای آشتی  میتواند شرایط کاملا متفاوتی داشته باشد. 

سوپرایز سالگرد ازدواج   پر طرفدار ترین سوپرایز  عاشقانه است که امسال میتوانید متفاوت ترین سوپرایز  سالگرد ازدواج را با رابین تجربه کنید.

بیشتر …

نمونه سورپرایز های انجام شده

سوالات متداول

سورپرایز هایی که توسط رابین انجام میگردد انواع متفاوتی از جمله سوپرایز در سینما ، اتاق فرار و … است

برگزاری  یک سورپرایز بی نقص کار دشواری است که میتوانید صفر تا صد آن را از طریق رابین به بهترین شکل ممکن انجام دهید .