حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

فیلمبرداری همایش

فیلمبرداری همایش

در صورتی که تا به حال همایش یا رویدادی برگزار کرده باشید، به خوبی از اهمیت فیلمبرداری همایش و رویداد آگاه هستید. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های برگزاری رویدادها و ایونت‌های مختلف، فیلمبرداری همایش و عکاسی از آن است.

فیلمبرداری همایش

خدمات فیلمبرداری همایش

به طور کلی به ضبط تصاویر و لحظات از آغاز اجرا تا پایان همایش، فیلمبرداری همایش گفته می‌شود. این فیلمبرداری به یک‌سری ابزار و شرایط نیاز دارد تا بتواند لحظات رویداد برگزار شده را از ابتدا تا انتها ضبط کند.

فیلمبرداری‌ همایش در واقع نتیجه و کیفیت آن همایش را تعیین می‌کند. در صورتی که تصاویر از ابتدا تا انتها به خوبی ضبط شده باشند، قطعا افراد بیشتری مشتاق به تماشای آن هستند.

در صورتی که قصد برگزاری همایشی را دارید، در انتخاب گروه فیلمبرداری به اصطلاح “وسواس” زیادی به خرج دهید. از آن‌جایی که ممکن است ویدئو و فیلم‌های مربوط به همایش در اختیار شرکت‌کنندگان قرار بگیرند یا حتی در اینترنت و فضای مجازی به اشتراک گذاشته شوند، فیلمبرداری رویداد و همایش با کیفیت بالا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

.

مهم‌ترین نکات مربوط به فیلمبرداری همایش

قبل از فیلمبرداری‌ از همایش، رویداد یا ایونت، بهتر است به یک‌سری نکات مهم توجه داشته باشید؛ اولین نکته این است که باید تجهیزات فیلمبرداری کامل باشد تا فرآیند مربوط به ضبط لحظات از ابتدا تا انتها به بهترین شکل ممکن انجام شود.

دومین نکته مهم این است که گروه فیلمبرداری باید برای بررسی محل برگزاری همایش و آشنایی با قسمت‌های مختلف آن، مدتی قبل از شروع همایش در محل برگزاری حاضر شوند. با انجام این کار، دیگر احتیاج به صرف زمان زیادی برای پیدا کردن بهترین نقطه جهت فیلمبرداری نخواهند بود.

بعد از اتمام فیلمبرداری‌های همایش، از آن‌جایی که فیلم‌ها در اختیار شرکت‌کنندگان نیز قرار می‌گیرند، ویرایش‌هایی برای بهتر شدن کیفیت فیلم‌ها انجام می‌شود. این ادیت‌ها به کمک ابزار و نرم‌افزارهای حرفه‌ای انجام می‌شود تا خروجی کار با رضایت مشتریان همراه باشد.

یکی دیگر از نکات مهم مرتبط با فیلمبرداری همایش، وجود فضای کافی برای قرارگیری تجهیزات و شروع فیلمبرداری خواهد بود. در صورتی که فضای کافی برای انجام این کار وجود نداشته باشد با مشکلات و چالش‌های فراوانی مواجه خواهید شد. قبل از مستقر کردن تجهیزات، بهتر است به فضایی که در اختیار گروه فیلمبرداری قرار می‌گیرد، توجه کنید.

استفاده از دوربین‌های فیلمبرداری با کیفیت جهت ضبط همایش از ابتدا تا انتها هم یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید؛ در صورتی که دوربین فیلمبرداری مورد استفاده از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، بدون شک خروجی کار نیز رضایت‌بخش نخواهد بود.

تشریفات رابین، یکی از مجموعه‌های خدماتی است که می‌توانید برای استفاده از گروه فیلمبرداری در همایش‌ها، ایونت‌ها و رویدادهای خود به آن مراجعه کنید. متخصصان ما می‌دانند که چطور تمام موارد گفته شده در بالا را رعایت کنند و تجربه‌ای خوش از برگزاری یک همایش برای شما بسازند.

خدمات تشریفات رابین برای فیلمبرداری همایش

همانطور که گفته شد، بهتر است فیلمبرداری‌های همایش را به گروه‌های متخصص فیلمبرداری بسپارید؛ تشریفات رابین یکی از مجموعه‌های خدماتی است که از حضور فیلمبرداران متخصص و باتجربه بهره می‌گیرد.

شما می‌توانید برای فیلمبرداری مراسمات، همایش و رویدادهایتان از خدمات تشریفات رابین بهره بگیرید؛ هدف اصلی این مجموعه، ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان است تا رضایت‌ آن‌ها را جلب کند.

گروه فیلمبرداری که در تشریفات رابین حضور دارند، از سابقه زیادی در زمینه فیلمبرداری همایش و رویداد برخوردار هستند؛ به همین دلیل خیال شما از کیفیت بالای خدمات کاملا راحت خواهد بود.

 

بیشتر …

سوالات متداول

بسته به ساعت فیلمبرداری و لوکیشن هزینه ها متغیر است لذا برای استعلام دقیق با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید

برای رزرو فیلمبردار همایش همین حالا با تشریفات رابین تماس حاصل بفرمایید