حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

گل آرایی عروسی

گل آرایی عروسی

گل‌ها عنصر طراوت و تازگی می‌باشند و در تمامی مجالس به خصوص مجالس شادی و سرور همچون عروسی برای دیزاین فضا از آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل تیم تشریفات رابین قصد دارد تا در این مطلب به معرفی خدمات گل آرایی عروسی بپردازد.

در بسیاری از قسمت‌های تالار یا باغ موردنظر برای مراسم عروسی می‌توان از گل آرایی استفاده کرد که البته نیاز به دیزاین و طراحی از پیش برنامه‌ریزی شده دارد. در این قسمت برای زیباسازی و گل آرایی مراسمتان شما را راهنمایی خواهیم کرد.

خدمات گل آرایی عروسی

گل آرایی ورودی سالن یا باغ مورد نظر جزو اولین گل آرایی‌های عروسی به شمار می‌رود. برای گل آرایی درب ورودی باید با توجه به طیف رنگی تالار و نورپردازی، نوع و رنگ گل‌ها را انتخاب کنید. برای گل آرایی ورودی معمولا از طاق‌های بزرگ استفاده می‌شود و دور تا دور آن را با استفاده از گل‌هایی با رنگ‌بندی‌های شاد و زنده دیزاین می‌کنند. ایده بعدی برای گل آرایی ورودی استفاده از گلدان‌های بزرگ در دو طرف درب ورودی است؛ حتی می‌توان از ریسه‌های تزئینی با گل‌ها و برگ‌های بزرگ استفاده کرد. تورها و پارچه‌های بزرگ حریر نیز میتوانند انتخابی اقتصادی و مناسب برای ورودی سالن شما باشند.

بیشتر …

 

  1. گل آرایی جایگاه عروس و داماد:

 این نوع گل آرایی مهم‌ترین و چشم‌گیرترین نوع گل آرایی به شمار می‌آید . به علت عکاسی مهمان‌ها به همراه عروس و داماد در این قسمت، باید در طراحی گل آرایی جایگاه عروس و داماد دقت و حوصله‌ی بساری به خرج داد و همچنین باید بهترین متریال و تازه‌ترین نوع گل‌ها در آن مورد استفاده قرار بگیرند.

در این قسمت میتوان از میزهایی با ابعاد گوناگون استفاده کرد و قسمت روی میز و پایه‌های میز نیز با گل مزین شوند. در این قسمت نیز میتوان از گلدان‌های مشابه با ورودی ولی با ابعادی کوچک‌تر استفاده کرد و یا میتوان از لوسترهای بلند در دو طرف جایگاه عروس و داماد کمک گرفت و آویز لوستر را با گل‌هایی زیبا و برگ‌های نسبتا بزرگ گل آرایی کرد. در نهایت برای این قسمت میتوان از گزینه‌های مختلف و مناسب سالن عروسی موردنظرتان طراحی کنید. تیم تشریفات رابین به شما در فرآیند انتخاب طراحی گل آرایی عروسی نیز کمک خواهد کرد.

  1. گل آرایی میز سلف و سرو غذا:

 بهتر است اگر از میز سلف سرویس غذا استفاده می‌کنید، دور میز و روی میز را با گل‌هایی با رنگ و بوی مناسب این قسمت دیزاین کنید. اگر میز بزرگی دارید می‌توانید از گلدان‌های هم شکل و هم اندازه با فاصله مناسب استفاده کنید و یا اگر دیس‌های بزرگی دارید دور دیس ها را با گل‌های کوچک دیزاین کنید. اگر هم دوست دارید فضای رمانتیکی داشته باشید، می‌توانید در کنار گل آرایی عروسی از شمع‌های معطر نیز بهره بگیرید.

  1. گل آرایی میز مهمان ها:

شلوغ کردن میز مهمان‌ها جلوه‌ی زیبا و مناسبی ندارد اما می‌توانید از گلدان به همراه شمعدانی به یک اندازه و مناسب سایز میز در تمامی میزها استفاده کنید. سعی کنید گل‌هایی با عطرهای خاص و مورد توجه مهمان‌ها انتخاب کنید.

  1. گل آرایی تالار و باغ:

 برای شادی بخشیدن به تالار و انرژی گرفتن افراد حاضر در تالار و زیباتر شدن عکس‌ها باید به گل آرایی کلی تالار هم توجه کنید. شما می‌توانید از گل‌هایی به رنگ میز و صندلی و یا پرده‌های سالن استفاده کنید و هارمون رنگی را رعایت کنید.

تیم خدمات تشریفاتی رابین با بهترین و مدرن‌ترین ایده‌ها در زمینه گل آرایی از طراحی تا اجرای دیزاین موردنظر شما در بهترین شب زندگی در کنار شما خواهد بود.

نمونه کار های گل آرایی عروسی

سوالات متداول

گل آرایی در عروسی یک امر تخصصی است که میتوانید صفر تا صد این امور را به تشریفات رابین بسپارید . 

برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان رابین تماس حاصل بفرمایید