حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور یلدا

دکور یلدا

شب یلدا یکی از شب‌های بسیار مهم برای تمامی ایرانی‌ها است که مهمانی‌های بزرگ و کوچکی در این شب برگزار می‌کنند و در کنار عزیزان خود جمع می‌شوند؛ به همین دلیل ما در این مطلب می‌خواهیم راجع به دکور یلدا با شما صحبت کنیم و به شما بگوییم چه کارهایی برای دکور یلدا باید انجام دهید. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا در مورد دکور یلدا شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

دکور شب یلدا

بسیاری از افراد ایده‌هایی برای دکور شب یلدا دارند که هر سال آن‌ها را پیاده‌سازی می‌کنند اما برای دکور شب یلدا شما باید به المان‌ها و وسایل مورد نیاز این دکور توجه ویژه‌ای داشته باشید تا بتوانید طبق سنت ایرانی، شب یلدا را پیش ببرید. شما می‌توانید از سبک‌های مدرن و یا سنتی برای دکور یلدا استفاده کنید اما در هر صورت وجود یک سری المان‌ها مانند انار در این دکور لازم و ضروری است و بعضی از آن‌ها نیز برای زیبایی بیشتر دکور، به کار برده می‌شوند.

.

انار

یکی از مهم‌ترین عنصرهای تزئینات و دکور یلدا، انار است که شما باید در یک ظرف بزرگ دانه‌های انار را بریزید تا مهمانان شما بتوانند آن را میل نمایند. علاوه بر آن در دکورهای شیک و منحصر به فرد شب یلدا، از جاشمعی‌هایی به شکل انار استفاده می‌شود. به طور کلی ترکیب ترکیب آتش با رنگ قرمز انار، جلوه‌ی بسیار خوبی به دکور شما می‌دهد و آن را زیباتر و پرحرارت‌تر نشان خواهد داد؛ بنابراین اگر جاشمعی انار ندارید، در کنار شمع‌های خود از دانه‌های انار استفاده کنید. بهتر است کاردستی‌ها و ظروف، همگی به شکل انار باشند؛ زیرا این میوه نماد اصلی شب یلدا است.

هندوانه

یکی از عناصری که در تمامی سفره‌های یلدایی به کار می‌برند، هندوانه است که زیبایی بسیار زیادی به دکور یلدا می‌دهد و همچنین در این شب مهم خورده می‌شود. معمولا از کاردستی‌هایی به شکل هندوانه در این دکور استفاده می‌نمایند و همچنین خود هندوانه را به صورت کاملا هنرمندانه تزئین می‌کنند و به آن شکل و شمایل بسیار زیبایی می‌دهند. شما می‌توانید کنده کاری و تزئینات هندوانه و دیگر میوه‌های دکور یلدای خود را به تشریفات رابین بسپارید که به بهترین شکل ممکن این کار هنرمندانه را برای شما انجام می‌دهند. آجیلدر شب یلدا از آجیل هم استفاده می‌شود و آن را برای مهمانان سرو می‌کنند. در زیباترین و بهترین دکورهای یلدایی، از ظروفی به شکل انار و یا هندوانه برای سرو آجیل استفاده می‌شود.

تزئینات دکور یلدا

به طور‌کلی برای دکور شب یلدا، از رنگ قرمز و سبز به وفور استفاده می‌شود؛ به همین دلیل شما می‌توانید از برگ‌های سبز در دکور یلدای خود استفاده کنید. شما می‌توانید انارهای خود را در داخل برگ‌های کوچک ریخته و آن‌ها را در داخل ظرف بچینید. همچنین استفاده از کاج نیز ایده‌ی بسیار خوبی برای تزئینات دکور یلدا است. سعی کنید از زیورآلات قرمز و یا به شکل هندوانه و انار، در دکور شب یلدای خود استفاده کنید. تشریفات رابین می‌تواند صفر تا صد تمامی کارهای مربوط به دکور یلدا را برای شما انجام دهد و بهترین و زیباترین دکور را برای شما بچیند.

بیشتر …

پکیج های دکور یلدا

سوالات متداول

انار و هندوانه و آجیل معمولا از موارد ثابت دکور یلدا هستند که با تزئینات و خلاقیت تیم حرفه ای دکوراسیون رابین به بهترین شکا تزئین می شوند.

خدمات دکوراسیون تیم رابین به صورت صفر تا صد و شامل تمامی کار های مورد نیاز برای دکوراسیون محل مورد نظر شما می باشد.