حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

دکور نوروز

دکور نوروز

نوروز در شروع فصل بهار بوده و یکی از مهم‌ترین عیدها برای تمامی ایرانی‌ها است. عید نوروز جشنی برای سال جدید می‌باشد و به همین دلیل تمامی ایرانیان هرساله برای خود سفره‌ی هفت سین می‌چینند که سال خوبی را آغاز کنند. تزئینات سفره هفت سین و دکور آن، برای بیشتر افراد امری مهم و ضروری است؛ به همین دلیل ما در این مطلب می‌خواهیم راجع به دکور نوروز با شما صحبت کنیم و به شما بگوییم برای چیدن این دکور، باید چه کارهای انجام دهید؛ بنابراین تا انتهای مطلب با ما همراه بمانید تا شما را کمک کنیم دکور نوروز زیبا و منحصر به فردی داشته باشید.

دکور نوروز شامل چه مواردی است؟

دکور نوروز در واقع همان سفره‌ی هفت سین آن است که دارای ۷ آیتم می‌باشد. هر کدام از یک عناصر معنای خاصی دارند و نماد یک واژه هستند؛ به همین دلیل وجود تک تک آن‌ها در سفره هفت سین بسیار مهم و ضروری است. سیب، سمنو، سنجد، سنبل، سبزه، سکه و سماق اصلی‌ترین عنصرهای سفره هفت سین هستند که باید در تمامی سفره‌های هفت سین از آن‌ها استفاده شود اما در سفره‌های هفت سین برای زیبایی بیشتر دکور، از ماهی و شمع و آینه نیز استفاده می‌کنند. در ادامه راجع به اجرای دکور نوروز صحبت خواهیم کرد.

.

اجرای دکور نوروز

اجرای دکور نوروز مراسمات مختلف با یکدیگر فرق دارند و در هر نوع مراسمی، از دکور خاصی استفاده می‌شود که متناسب با آن مراسم باشد؛ برای مثال بسیار از دکورهای نوروز برای مراسم عروسی، نامزدی و غیره هستند که دکور آن‌ها فرق بسیار زیادی با دکور نوروز خانگی دارد. شما می‌توانید برای اجرای دکور نوروز، از تشریفات رابین کمک بگیرید که یکی از بهترین و ماهرترین مراکز تشریفاتی در این حوزه است و می‌تواند سفره هفت سین بسیار زیبایی را متناسب با نوع مراسم برای شما بچیند.انتخاب درست رنگ و ظروف و هارمونی بین آن‌ها در سفره هفت سین بسیار مهم و حائز اهمیت است. در واقع شما باید تمامی اجزای سفره هفت سین را طوری بچینید، که تک تک عنصرهای آن با یک نگاه دیده شوند و در عین حال به تناسب و زیبایی سفره هفت سین، لطمه‌ای نخورد. اجرای دکور نوروزی که خاص و منحصر به فرد است، کار خیلی آسانی و پیش پا افتاده‌ای نیست و نیاز به خلاقیت فراوانی دارد؛ به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اجرای دکور را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید.

اجاره دکور نوروز

تشریفات رابین این امکان را به مشتریان خود می‌دهد که به جای خریدن تمامی عناصر سفره هفت سین و هزینه کردن برای دکور آن، دکور نوروزی را از این تشریفات اجاره کنند تا بهترین سفره هفت سین را داشته باشند و نظر تمامی مهمانان خود را جلب کنند.معمولا دکور نوروز مراسمات بزرگی مانند عروسی، به صورت اجاره‌ای انجام می‌شود؛ زیرا این دکورها معمولا بسیار بزرگ هستند و نمی‌توان از آن‌ها برای سفره هفت سین خانگی استفاده کرد. در این دکورها هارمونی و تناسب رنگ به طور کامل رعایت شده و آن‌ها را جوری اجرا می‌کنند تا تمامی افراد در اولین نگاه جذب دکور نوروز زیبای شما شوند.

بیشتر …

نمونه کارهای دکور نوروز

سوالات متداول

در دکور نوروز علاوه بر هفت سین از ماهی و سبزه نیز استفاده می شود و علاوه بر آن دکور نوروز تیم رابین شامل تزئینات خاص و جذابی است که دکور شما را بسیار مجلل تر و با شکوه تر می کند.

خدمات دکوراسیون تیم رابین به صورت صفر تا صد و شامل تمامی کار های مورد نیاز برای دکوراسیون محل مورد نظر شما می باشد.