حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

بادکنک آرایی

خدمات بادکنک آرایی

بادکنک آرایی و آراسته کردن با بادکنک در عصر حاضر نسبت به هر روش و سَبک دیگر در زیباسازی فضا ارجحیت دارد. از این رو، بادکنک آرایی امروزه به یک مهارت و حرفه تبدیل گشته و تیم تشریفات مجالس رابین با اعضای مجرب خود به خوبی قادر به اجرای این هنر است. این تیم قدرتمند هر ایده ای را به مرحله اجرا می رساند و به وظایف و خدمات خود کاملا متعهد است. 

بادکنک آرایی

انواع بادکنک آرایی

انواع پکیج های بادکنک آرایی
مشاهده همه

مزایای بادکنک آرایی رابین

بادکنک آرایی چیست؟

اصطلاح بادکنک آرایی (balloon decoration) یا بادکنک آراسته را برای المان هایی به کار می‌بریم که در آنها با استفاده از تعداد زیادی بادکنک یک طرح فوق العاده جذاب ایجاد شده است. این هنر امروزه یکی از هنرهای ترند محسوب می‌ شود که تقریباً توانسته جانشینی برای هر نوع المان زیبایی دیگر باشد. این هنر مهارت بالایی را می‌طلبد و افراد معمولی قادر به انجام آن نیستند. علیرغم نامی که برای این هنر انتخاب شده است، علاوه بر بادکنک از اشیای تزیینی دیگر با توجه به نوع مراسم نیز استفاده می‌ شود.

جالب است بدانید نوع بادکنک‌ هایی که در این هنر استفاده می‌ شوند مخصوص است. معمولاً بادکنک‌ هایی که با این هدف استفاده می‌ شوند، دارای سه خصوصیت مهم رنگ ثابت بعد از باد شدن، کیفیت و ماندگاری بالا و سطح صاف هستند. در این هنر با هدف باد کردن بادکنکها از پمپ‌های دستی یا برقی استفاده می‌ شود. همچنین گاهی از گاز هلیوم به علت سالم بودن و سبک بودن به منظور باد کردن بادکنک‌ ها نیز استفاده می‌ شود.

 

انجام بادکنک آرایی به صورت تخصصی 

شاید بسیاری از ما تصور کنیم بادکنک آرایی ساده و راحت است و فقط با باد کردن و کنار هم قرار دادن تعدادی بادکنک‌ می‌ توان یک طرح یا الگوی خاص ایجاد کرد. غافل از اینکه این کار مهارت بالایی می‌ طلبد و قوانین و اساس مشخصی دارد. به عبارت دیگر، نوع امکانات، تخصص و تجربه تیم خدماتی کیفیت نهایی کار و رضایتمندی مشتریان را تضمین می‌ کند. 

 

این خدمات حوزه‌ های مختلفی را شامل می‌ شود. به عبارت دیگر، متناسب با سفارش مشتری از ایده‌ های خاص و لاکچری استفاده می‌ گردد. در خدمات بادکنک آرایی تقریباً تمام سفارش‌ ها هرچند که پیچیده یا عجیب باشند، پذیرفته می‌ شوند. به طور مثال، گاهی برخی از متقاضیان طرح‌ های بسیار نادر و متناسب با حرفه خود را سفارش می‌ دهند. گرچه اجرای چنین طرح‌هایی آسان نیست؛ اما مهارت بالای تیم های اجرایی اجازه پیاده کردن آنها را به راحتی می دهد.

جالب است بدانید نوع بادکنک‌ هایی که در این هنر استفاده می‌ شوند مخصوص است. معمولاً بادکنک‌ هایی که با این هدف استفاده می‌ شوند، دارای سه خصوصیت مهم رنگ ثابت بعد از باد شدن، کیفیت و ماندگاری بالا و سطح صاف هستند. در این هنر با هدف باد کردن بادکنکها از پمپ‌های دستی یا برقی استفاده می‌ شود. همچنین گاهی از گاز هلیوم به علت سالم بودن و سبک بودن به منظور باد کردن بادکنک‌ ها نیز استفاده می‌ شود.

 

کاربردها

همانطور که پیش از این هم  اشاره شد، این هنر بیشترین محبوبیت را در میان المان‌ های تزییناتی دارد. اگرچه سایر المان‌ها مانند استندها، ریسه ها و… نیز جهت ایجاد تنوع و جذابیت در محیط کاربرد دارند؛

اما بادکنک آراسته همواره متقاضی بیشتری دارد. این امر اتفاقی نیست و هر چند یکی از روی بورس‌ترین سَبک‌ های زیباسازی محیط به شمار می‌ آید؛ اما بیشتر به علت برتری‌هایی که در مقایسه با دیگر المانها دارد، مورد توجه واقع می‌ شود.

یکی از خصوصیات بادکنک آرایی که دیگر المان‌ ها فاقد آن هستند، به قابلیت تلفیق بادکنک و دیگر آیتم‌ها و المان‌ها مربوط است. گاهی با هدف ایجاد جذابیت بیشتر برای آنکه طرح بادکنکی از حالت یکنواختی خارج شود، از آیتم ها و المان‌های دیگر نیز به عنوان اقلام تکمیلی استفاده می‌ شود. به طور مثال از ریسه‌ها، گلها، بادکنک‌ های فویلی و آماده و مواردی از این قبیل در خلال طرح مورد نظر هم استفاده می‌ شود.

از دیگر علل برتری، به چند منظوره بودن آن و داشتن قابلیت استفاده در مجالس و اماکن مختلف مربوط است. یعنی اینگونه نیست که تصور کنید از بادکنک آراسته فقط در تولدها و موارد مشابه استفاده می‌ شود، بلکه همانطور که در قسمت کاربردها نیز توضیح داده شده است، از جنبه زیبایی این المان در مواقع مختلف می‌توان بهره‌مند شد. این در حالی است که دیگر المان‌های زیبایی چنین خصوصیتی را ندارند. 

مورد دیگر به تنوع قابل ملاحظه آنها از نظر طیف رنگی، اندازه و طرح آنها مربوط می باشد. از این رو ضمن آنکه در هر محیط باز یا بسته با فضای کوچک یا بزرگ قابل استفاده می‌ باشند، در حین تهیه آنها حق انتخاب خواهید داشت. از طرفی حتی امکان سفارش آن به صورت ویژه و متناسب با طرح و شکلی که در نظر دارید، وجود دارد. این طراحی به طور فوری قابل اجرا می‌ باشد. به طوریکه متقاضیان حتی چند ساعت قبل از جشن مورد نظر می‌ توانند طرح خود را سفارش دهند و تهیه کنند.

رنگ بادکنک که یک پارامتر فوق العاده مهم و تاثیرگذار بر جذابیت آن است، می‌تواند درست بر اساس سلیقه مشتری باشد. در این هنر محدودیت رنگ نداریم و امکان استفاده از تمام طیف‌ های رنگی وجود دارد. این در حالی است که سایر المان ها به لحاظ رنگی دارای محدودیت هستند. همین ویژگی امکان اجرای این خدمات را بر اساس رنگ سال نیز می دهد. شاید داشتن تنوع رنگی مهمترین علت محبوبیت بادکنک آراسته و گرایش مشتریان به این نوع از المان زیبایی باشد. چرا که دست مشتری را باز گذاشته و قدرت انتخاب فوق العاده‌ای به او می‌ دهد تا آراستن فضا را بر حسب سلیقه و  رنگ مورد علاقه خود انجام دهد.

بهترین بادکنک آرایی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

نوع ایده‌آل بادکنک آرایی از نظر هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. چرا که سلیقه‌ ها متفاوت هستند و هر فرد متناسب با سلایق خود سبک خاصی از بادکنک آراسته را می‌پسندد. با این حال بهترین بادکنک آرایی باید برخی از خصوصیات عمومی را در خود داشته باشد. 

مهمترین انتظاری که از بادکنک های آراسته می‌ رود، داشتن زیبایی خیره کننده است. در صورتی این امر محقق می‌ شود که در این دیزاین برخی نکات رعایت شوند. انتخاب ایده مناسب و متناسب با نیاز کاربر، چیدمان درست و مرتب، استفاده از طیف‌ های رنگی مناسب که ست و تکمیل کننده یکدیگر می‌ باشند، نصب صحیح بادکنک‌ ها، استفاده از سایز مناسب بادکنک، استفاده از اشیا تکمیلی مانند گل، استند و…، ایجاد استحکام کافی در بادکنک های آراسته و غیره هر کدام از اهمیتی ویژه برخوردار هستند و حرف ‌های زیادی پیرامون آنها می‌ توان زد. بنابراین، به طور مختصر و مفید می‌ توان گفت که تم بادکنک در صورتی مورد پسند خواهد بود که طراحی آن توسط تیم‌ های متخصص و مجرب صورت پذیرد. 

علاوه بر موارد فوق، استفاده از مواد مرغوب و تجهیزات مناسب در این زمینه بسیار اهمیت دارد. به طور مثال، لازم است باد کردن بادکنک با استفاده از دستگاه مخصوص صورت پذیرد. از این طریق بادکنک را به حد کافی و در مدتی کوتاه می‌ توان باد کرد. همچنین در مواقعی که باید تعدادی بادکنک در داخل بادکنکی دیگر قرار گیرند به امکانات مخصوص نیاز است. کیفیت موادی که در طراحی استفاده می‌شوند نیز کیفیت کل مجموعه بادکنک آراسته را تحت تاثیر قرار می‌ دهد. به طور مثال لازم است از چسب مخصوص استفاده گردد. همچنین، مرغوبیت نخ و هر متریالی که با هدف اتصال بادکنک ها به کار می رود و تضمین کننده میزان دوام، استحکام و ماندگاری طرح نهایی است باید از نوع بهترین باشد. 

سوالات متداول

یادگیری بادکنک آرایی مستلزم شرکت در دوره های تخصصی اینکار است ولی اگر زمان و تخصص کافی برای این کار نیست بهترین راه سپردن این کار به یک مجوعه متخصص مثل رابین است

انواع اشکال و طرح ها مثل نور دار ، استند دار ، دیزان با شکلات ، اسکناس و … میباشد .