حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

09128844825

غرفه دار

غرفه دار نمایشگاه

در کشور ما و بسیاری از کشورهای جهان، نمایشگاه‌ها و غرفه‌های نمایشی بسیاری برگزار می‌شوند و شرکت‌های محتلف سعی دارند در این نمایشگاه‌ها و پروموشن ها شرکت کنند تا بتوانند تاثیر خوبی در روند کسب و کار خود بگذارند و خود را به شرکت‌ها و افراد دیگر معرفی کنند. برای این نوع نمایشگاه‌ها، تشریفات و نکات مهمی در نظر گرفته می‌شود که یکی از مهم‌ترین مسائل در این زمینه، غرفه‌دار نمایشگاه است.

تامین نیروی نمایشگاه

تمامی غرفه‌های نمایشگاهی باید به تامین نیروی نمایشگاهی خود بپردازند؛ زیرا این مسئله تاثیر بسیار زیادی در پرزنت کردن کار و معرفی آن‌ دارد. به طور کلی هر شرکت هدف مشخصی برای شرکت در نمایشگاه دارد و هدف اصلی تمامی شرکت‌ها، دیده شدن و معرفی کسب و کار آن‌ها است.

تصور کنید که غرفه‌ای در نمایشگاه وجود دارد که هیچ غرفه‌دار و یا اینفورمیشن حرفه‌ای و کار بلدی در آن وجود نداشته باشد؛ تقریبا هیچ کسی به این غرفه مراجعه نمی‌کند؛ زیرا نیروی کار فعال و پویایی در این محیط دیده نمی‌شود که کار را جذاب‌تر و پر‌جنب و جوش‌تر نشان دهد. غرفه‌دار نمایشگاه و اینفورمیشن، وظایف متعددی دارد که در قسمت زیر مهم‌ترین و اصلی‌ترین کارهایی که غرفه‌دار نمایشگاه می‌تواند انجام دهد را به شما معرفی می‌کنیم. البته هر کدام از وظایف زیر را به یک غرفه‌دار مجزا می‌سپارند.

نیروی غرفه‌دار نمایشگاه

این نیرو می‌تواند کار شما را به طور کامل به شرکت‌ها، تولیدکنندگان و بازدیدکنندگان معرفی کند. نیروی غرفه‌دار نمایشگاهی که از طرف تیم تشریفات مجالس رابین برای شما فرستاده می‌شوند، به طور کامل تمامی اطلاعات راجع به کسب و کار شما را جمع آوری کرده و آن‌ها را یاد می‌گیرد تا بتواند در نمایشگاه، شرکت شما را به دیگر افراد معرفی کرده و آن‌ها را راغب کنند تا به اطلاعات شما با اشتیاق گوش کنند و در صورت امکان، به شروع همکاری با شرکت شما بپردازند.

پس در انتخاب غرفه‌دار نمایشگاه دقت کافی داشته باشید و شخصی را انتخاب کنید که در مذاکره و معرفی، مهارت بالایی داشته باشد. تمامی اینفورمیشن‌ها در تیم تشریفاتی رابین، آموزش دیده هستند و می‌توانند ارتباط خوبی با افراد برقرار کنند و به درستی کسب و کار شما را به آن‌ها معرفی نمایند.

مهماندار نمایشگاه

مهماندار نمایشگاه شخصی است که از مهمانان و مشتریان شما پذیرایی می‌کند. برای مثال بسیاری از غرفه‌ها از انواع آبمیوه‌ها و شیرینی‌جات برای پذیرایی از مهمانان خود استفاده می‌کنند که این مسئله تاثیر بسیار زیادی در جلب توجه مشتریان دارد. در واقع با این کار کوچک، مشتریان احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتری با شما می‌کنند. مهماندار نمایشگاه باید با نهایت احترام و ادب با مشتریان شما برخورد کند و یک لباس شیک و تمیز بر تن داشته باشد.

نیروی خدماتی نمایشگاه                              

برای هر غرفه‌ای که در نمایشگاه وجود دارد، نیاز به یک یا چند نیروی خدماتی است که بتوانند به خوبی کارهای کمکی مانند حمل و نقل را انجام دهند. نمایشگاه شما باید همیشه تمیز و مرتب باشد تا مشتریان را به شما جذب کند و از طرفی‌ شان شما نزد مشتریان و مهمانان حفظ شود. به همین دلیل نیروی خدماتی نمایشگاه، کارهای مربوط به نظافت را نیز به صورت روزانه انجام می‌دهند تا غرفه‌ی شما همیشه تمیز و مرتب باشد. برای نیروی خدماتی نیز باید یک لباس مناسب و شیک در نظر گرفته شود و باید به تمیزی لباس نیروی خدماتی توجه کنید.

مترجم غرفه

بعضی از کسب و کارها هستند که علاوه بر مشتری ایرانی، مشتری خارجی هم دارند و می‌توانند در غرفه‌ی نمایشگاهی خود، کسب و کارشان را به افراد خارجی هم معرفی کنند. به همین دلیل این افراد نیاز به یک مترجم دارند تا بتواند با مشتریان آن‌ها ارتباط برقرار کند. مترجم باید کاملا به زبان محاوره‌ای انگلیسی تسلط داشته باشد و بتواند ارتباط بسیار خوب و موثری با مشتریان شما برقرار کند.

در این صورت شما می‌توانید کسب و کار خود را در سطح جهانی نیز پیش ببرید و آن را روز به روز رونق دهید. تیم تشریفاتی مجالس رابین بهترین مترجمان را به غرفه نمایشگاهی شما فرا می‌خواند تا شما بتوانید قراردادهای بین المللی ببندید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

نکات مهم در تامین نیروی نمایشگاهی

  • در ابتدا شما باید ابعاد کسب و کار خود را بررسی کنید و اطلاعاتی را در اختیار غرفه‌دار و اینفورمیشن بگذارید که بتوانند به صورت مختصر و کاملا مفید، آن‌ها را به مشتریان شما منتقل کنند.
  • لباس تمامی نیروهای نمایشگاهی بسیار مهم و تاثیرگذار است و به همین دلیل تیم تشریفاتی رابین، علاوه بر انتخاب نیروی کاربلد و با مهارت، لباسی که درخور نمایشگاه و غرفه‌داری باشد را برای نیروهای شما طراحی می‌کند تا تاثیر خوبی در ذهن مشتریان خود بگذارید.
  • شما باید بر اساس نوع کسب و کار خود، تعیین کننده‌ی جنسیت نیروی نمایشگاهی خود باشید؛ زیرا کسب و کارهای مختلف با یکدیگر فرق بسیاری دارند. بعضی از آن‌ها برای پرزنت کار و محصول خود، نیاز به نیروی نمایشگاهی آقا، و بعضی دیگر نیز نیاز به نیروی نمایشگاهی خانم دارند. البته تیم تشریفاتی رابین می‌تواند شما را در این زمینه به طور کامل راهنمایی کند و به شما بگوید که برای معرفی کار و محصول خود، از چه نیروی ‌نمایشگاهی استفاده کنید.
  • غرفه‌دار باید نحوه بیان خوب و زیبایی داشته باشد و با خوش رویی و لبخند، کسب و کار شما را به مشتریان معرفی کند؛ زیرا نحوه‌ی بیان تاثیر بسیار زیادی در جذب افراد دارد و اطلاعات را به خوبی منتقل می‌کند؛ به همین دلیل غرفه‌دار شما باید در این زمینه آموزش دیده باشد و بتواند تمامی ابعاد کسب و کار شما را با نهایت حوصله و صبر و با بیانی زیبا، به مشتریان معرفی نماید و آن‌ها را جذب کند.
بیشتر …

نمونه کار غرفه دار نمایشگاه

خدمات اینفورمیشن نمایشگاه

انجام صفر تا صد خدمات پروموشن نمایشگاه ، تجهیزات نمایشگاه ، پذیرایی توسط تشریفات رابین انجام میگردد تا بهترین غرفه را داشته  و بهترین مارکتینگ را انجام دهید 

سوالات متداول

غرفه دار متخصص و حرفه ای می‌تواند کار شما را به طور کامل به شرکت‌ها، تولیدکنندگان و بازدیدکنندگان معرفی کند و نقش مهمی در پرزنت کردن دقیق پروزه شما و در نتیجه جذب مخاطب بالایی دارد.

غرفه دار حرفه ای باید در مذاکره و معرفی، مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند تمامی نکات مهم را به مخاطب برساند.